„Alkavos“ skanėstai – jau ir Klaipėdoje (Klaipėda)

„Alkavos“ skanėstai – jau ir Klaipėdoje (Klaipėda)

Pernykščiai metai Kauno bendrovei „Alkava“ buvo ypač sėkmingi: čia gaminamas tortas „Retro“ pripažintas geriausiu metų gaminiu, įmonė pasiekė Lietuvos rekordą už didžiausio ir, žinoma, skaniausio torto pagaminimą, o saldžiosios produkcijos tiekimo maršrutai nusidriekė net iki Klaipėdos.

Puikaus išskirtinio skonio tortus, šakočius, šimtalapius, pyragus, sausainius, saldainius ir kitokius gardumynus jau keturiolika metų gaminanti „Alkava“ sau lygių kol kas neturi, konkurencijos nesibaimina, tačiau ant iškovotų laurų miegoti nesiruošia: aktyviai diegia naujoves, gausina asortimentą, kuria ir įgyvendina originalius sumanymus, taip nepaliaudama džiuginti „Alkavos“ produkciją pamėgusių pirkėjų.

„Kaune mūsų kepinių galima įsigyti firminėse parduotuvėse bei ne viename prekybos centre, vilniečiai irgi jau keleri metai turi galimybę nusipirkti „Alkavos“ produkcijos, o uostamiesčio gyventojai ilgai buvo skriaudžiami, – šypsosi UAB „Alkava“ direktorė Liuda Končienė. – Pernai klaipėdiečiams paruošėme malonią staigmeną – „Akropolio“ prekybos ir pramogų centre atidaryta mūsų produkcija prekiaujanti parduotuvė, ir ji iškart sulaukė didžiulio saldumynų mėgėjų antplūdžio“. Direktorė pridūrė, kad pernai duris atvėrusiame Kauno „Akropolyje“ irgi įsikūrė „Alkavos“ skanėstų karalystė. Čia veikia ir restoranas, kuriame gausus ne tik saldumynų pasirinkimas – siūloma ir įvairiausių karštųjų patiekalų.

„Alkavos“ tortai ypatingi tiek savo skoniu, tiek patraukia išvaizda. Pasak direktorės, labai norėjosi išsiskirti iš kitų panašios produkcijos gamintojų, būti savitiems, vieninteliams. O kas gi labiausiai patraukia pirkėjo akį, jei ne stulbinamo grožio šokoladinis ornamentas, niekur kitur neregėta originali kompozicija! Profesionalūs „Alkavos“ konditeriai tortų meninės puošybos idėjų niekada nestokoja! Be abejo, gaminio grožis nublanktų, jei jo skonis neįtiktų šiais laikais
ypač išrankiam pirkėjui. „Alkava“ dėl to nesibaimina, nes visi gardumynai, kurių čia šimtai rūšių, ruošiami pagal specialias receptūras, tik iš natūralių žaliavų, taigi yra puikaus skonio ir tirpsta burnoje!

Direktorė L. Končienė didžiuojasi pernykščiu įmonės sumanymu Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga mažuosius šalies piliečius pradžiuginti didžiuliu tortu. Jo svoris siekė net 1620 kilogramų! 1,13 m pločio ir 36 m ilgio milžiną po savo pastoge sutiko priglausti vienas Kauno prekybos ir laisvalaikio centras. Rekordinio dydžio skanėstu pasivaišino ir jo puikų skonį gyrė tūkstančiai vaikučių. Jo sočiai atsivalgė ir globos namų auklėtiniai. Rekordą patvirtino agentūra „Factum“.

Paprašyta paminėti labiausiai perkamus „Alkavos“ gaminius, direktorė ilgokai mąsto... Mat visa bendrovės gaminama produkcija, užtikrina, pirkėjų labai mėgstama, populiari. Tiek tortai, sausainiai, rankų darbo saldainiai, tiek dešimtmečių tradicijas išsaugoję pyragai „Magdė“, varškėtis „Palanga“, tortai „Orbita“, „Napoleonas“... Sužadinome apetitą? Skubėkite į „Alkavos“ firminę parduotuvę ir išsirinksite, ko širdis geidžia! O gal sukate galvą, kokią staigmeną pateikti artimam žmogui asmeninės šventės proga? Pradžiuginkite jį „Alkavos“ dovanų kuponu! Na, o jei ruošiatės vestuvių puotai, jubiliejui ar kitam iškilmingam pokyliui, be proginių „Alkavos“
gardumynų tikrai neišsiversite! Užsakymai priimami ir telefonu (išsami informacija pateikiama interneto puslapyje www.alkava.lt).

Su „Laisvalaikio“ kortele – 10 proc. nuolaida „Alkavos“ tortams.

Virginija Grigaliūnienė
„Alkavos“ archyvo nuotr.
„Laisvalaikio“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną