Alavijas suteikia žmogui stiprybės

Alavijas suteikia žmogui stiprybės

Nė vienas vaistinis augalas nėra toks populiarus kaip alijošius. Matyt dėl jo įdomios cheminės sudėties. Lapuose yra antraceno darinių: emodino, aloino, barbaloino, aloezino, 8 feruloilaloezino, dervų, šiek tiek eterinių aliejų, polisacharidų, gintaro rūgšties. Taip pat juose yra mikro- ir makroelementų, vitaminų, fiboncidų, fermentų ir kt.

Manoma, kad Senovės Asirijos ir Babilono raštuose (2000 m. iki Kristaus) aloe minimas kaip augalas, skirtas puošti namų duris. Seniausias Artimųjų Rytų tautų paprotys virš durų į namus, ypač naujus, kabinti alijošių Egipte išliko iki XIX amžiaus vidurio, o kai kur sutinkamas iki šiol. Šis paprotys aiškinamas magiškomis alijošiaus savybėmis. Buvo tikima, kad jis namų gyventojams atneša ilgą ir sėkmingą gyvenimą. Stebina, kad virš durų kybantys augalai gyveno be vandens keletą metų ir net žydėjo!

Medicinoje ypač vertinami aloe preparatai, gauti iš jo lapų, kurie prieš tai buvo apdoroti biogeninio stimuliavimo metodu. Paaiškėjo, kad nupjauti augalo lapai nepalankiomis sąlygomis (žema temperatūra, tamsa) pradeda gaminti specifines medžiagas, pavadintas biogeniniais stimuliatoriais, kurie skatina atsigauti sulėtėjusią gyvybinę ląstelių veiklą. Pastarieji šiuo metu gaunami iš keleto augalų, gydomojo purvo, durpių ir gyvūnų audinių.

Pagal astrologiją medėjančio alavijo lapuose susijungė Merkurijus, Mėnulis ir Marsas. Saturnas atsiskleidžia aiškiu stiebu. Be to, charakterio stiprumo planetą Saturną su alijošiumi vienija neįtikėtinas šio augalo ištvermingumas. Saturnas apdovanojo alijošių stipriu charakteriu ir suteikė jam gebėjimą stiprinti namų aplinkos energiją. Alijošiaus charakteris, pasireiškiantis alijošiuje – Saturne, dvasinės stiprybės planetoje, padeda žmonėms pakelti sunkumus. Šį augalą verta namie turėti silpnesnio būdo žmonėms, tiems, kurie dažnai pasiduoda ir nemoka įveikti nemalonumų. Alijošius tinka vienišiems žmonėms – padeda gyventi vienatvėje.

Parengė Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.foreverliving.com
Nuotraukos: www.tradenote.net; www.druzillabrown.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną