Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Akcija: už naudotus indus suteikiama 50 % nuolaida naujiems

2009-10-16
Paskelbk savo straipsnį

Š. m. spalio 8-21 dienomis „Arkietės“ parduotuvėse vyksta akcija, kurios metu didžiųjų Lietuvos miestų gyventojai nebenaudojamus indus galės atiduoti „Caritas“ organizacijai. Akcijos metu į parduotuves „Arkietė“ arba „Žana“ atnešęs senų indų žmogus, naujų įsigis su 50 procentų nuolaida. Būtina sąlyga – indai turėtų būti švarūs ir tinkami naudoti.

Akcijos metu savo virtuvės įrangą galės atsinaujinti ir HoReCa atstovai. Atnešę naudotus puodus, įrankius, kitus virtuvės reikmenis į indų parduotuves „Arkietė" ar „Žana” pirkėjai gaus 50 % nuolaidą naujiems. Su nuolaida galima įsigyti kokybiškus restoranams skirtus puodus, padėklus, stalo įrankius, samčius bei samtelius, žnyples, pjaustymo lentas ir dar daugybę kitų virtuvinių įrankių. Akciją ruošiama drauge su „Caritu“ ir jos metu surinkti indai atiteks „Caritas“ valgykloms, dienos centrams, tad Jūsų laukiame su glėbiais švarių ir dar tinkamų naudoti indų. Akcija vyksta iki spalio 21 dienos. Paskubėkite įsigyti arba užsisakyti prekes savo restorano ar baro virtuvei!

„Caritas“ įstaigoms indų nuolat trūksta. Itin didelis stygius jaučiamas vaikų dienos centruose ir labdaros valgyklose. Anot Laimos Petraitytės, Lietuvos „Caritas“ atstovės ryšiams su visuomene, vaikų dienos centruose, sriubos valgyklose, senelių globos namuose indai dažniau sudūžta, o valgyti iš metalinio ar apdaužyto dubens niekas nenori, todėl parama būtų itin vertinama.

Pagrindinė akcijos taisyklė, jog 50 % nuolaida suteikiama tokioms pačioms (arba panašioms prekėms) ir tokiam pačiam (arba panašiam) jų kiekiui, kokį atitiks jūsų atnešti seni indai.

Nuolaidos suteikiamos:
PINTINOX puodams, stalo įrankiams, žnyplėms ir visiems kitiems virtuvės reikmenims – 50 %;
ZODIAC pjaustymo lentoms, padėklams, žnyplėms, samčiams ir kt. - 50 %;
TRAMONTINA padėklams, stalo įrankiams, žnyplytėms – 50 %.

HoReCa atstovai naudotus indus į naujus gali keisti „Arkietės“ parduotuvėse:
Vilniuje: Perkūnkiemio g. 4, tel. 8 5 2792192
Kaune: Savanorių pr.315, tel. 8 37 224506
Klaipėdoje: Dubysos g. 37, tel. 8 46 300592
Šiauliuose: PC IKI, Gardino g. 2, tel. 8 41 552595
Panevėžyje:  Savanorių a. 12, tel. 8 45 586437

Akcija taip pat vyksta parduotuvėse „Žana“:
Vilniuje: PC „Akropolis“, Ozo g. 25; PC „VCUP“, Konstitucijos pr. 16
Klaipėdoje: PC „Akropolis“, Taikos pr. 61; S. Daukanto g. 13;
Šiauliuose: PC „Akropolis“, Aido g. 8;
Panevėžyje: PC „Babilonas 2“, Klaipėdos g. 143A.

Akcija vykdoma ir „Žana“ indų išparduotuvėse.

Parduotuvių žemėlapiai >>  


UAB „Arkietė“ informacija
Daugiau apie UAB „Arkietė“ >>