Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

"airBaltic" pradėjo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą

2010-01-08
Paskelbk savo straipsnį
Baltijos šalių oro bendrovė "airBaltic" pradėjo vykdyti tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą. Tai visiškai nauja oro bendrovės kryptis iš Vilniaus, iki šiol "airBaltic" į Olandijos sostinę keleivius skraidino tik iš Rygos oro uosto.

"airBaltic" duomenimis, pirmasis reisas sulaukė didelio susidomėjimo – į Amsterdamą šįryt išskrido 92 keleiviai, o tai beveik 77 proc. sėdimų vietų. Į šį miestą keleivius skraidina lėktuvas "Boeing 737-500", talpinantis 120 keleivių. "airBaltic" tarp Vilniaus ir Amsterdamo skraidys 4 kartus per savaitę – pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Iš Vilniaus bus vykdomi rytiniai reisai (išvykimas iš Vilniaus oro uosto 6:55 val.) – patogūs keleiviams, skrendantiems jungiamaisiais skrydžiais iš Amsterdamo. Iš Rygos į Olandijos sostinę "airBaltic" lėktuvai kyla kasdien 11:55 val. vietos laiku.

Kitą savaitę, sausio 11 dieną, "airBaltic" atnaujina tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Romą. Į šį miestą oro bendrovė skraidys pirmadieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Skrydžiai bus vykdomi taip pat "Boeing 737-500" lėktuvu.

"airBaltic" informacija