White House

3.0
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Barai, pub'ai, Muzikiniai, naktiniai klubai
Siūlome
Mus rasite
Pamėnkalnio g. 7, VILNIUS

 

Verslo pietums, romantiškiems pasimatymams ar pasisėdėjimams su bičiuliais atraskite jaukią vietą pačioje sostinės širdyje! Gamybos vadovė Nijolė Mikilėnienė pakvies į kelionę aplink pasaulį, kuri patiks tiek gurmanams, tiek naminio maisto gerbėjams. Mėgaukitės geru maistu restorane, lounge zonoje arba lauko terasoje. Viskas dėl Jūsų – dienos pietūs, verslo vakarienės, iki ryto dirbanti virtuvė.


Valgiaraštis>>

 


Darbo laikas
Pr. - Kt. 08:00 - 22:00
Pn. - Št. 08:00 - 08:00
Sk. -
Verslo pietūs
Pr. - Pn. 11:00 - 14:00
Št. - Sk. -

Netradiciškai klasikinis

Jau kelis metus restoranų virtuvėse vienas po kito pučia egzotiniai vėjai atnešantys keistų substancijų, kvapų ir ne visada prigyjančių mūsuose skonių. Pripažinkite, kartais norisi kur nors nueiti ir tiesiog skaniai pavalgyti klasikinių Europos virtuvės patiekalų, nelaužant galvos, kas gi toje lėkštėje patiekta. Nueikite į „White House“. Čia klasikinė virtuvė subtiliai derinama su restorano šefės išmone ir net įprastoje bulvių košėje paslėpti smagūs atradimai.
Porą kartų per metus su kolege išsiruošiame „vėlyvųjų pietų“, kurių metu visai, kaip per madingąjį brunch‘ą, pietaujame kelias valandas ir pasistengiame išragauti kiek galima daugiau skirtingų patiekalų.

Šį kartą išsiruošėme į ilgai planuotus pietus lietuviškuose baltuosiuose rūmuose, t.y. „White house“. Restoranas įsikūręs vilniečiams puikiai žinomame pramogų banke suskirstytas į keletą zonų: kokteiliams, pietums, prabangiai vakarienei. Restorano virtuvei vadovauja, profesionalių virėjų tarpe gerai žinoma, Rasa Kibildytė. Šefės „žaidimas“ jaučiamas kiekviename patiekale, kurie nors ir klasikiniai, tačiau „skamba“ visai kitaip.

Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 150
Restorano parkingas 20 vietų, nemokamas.
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie White House

Palikti atsiliepimą
 • klientas 0
  0
  Labai pagerejo dienos pietus, ispudingai atrodo o kas svarbiausia tai skanu, butinai sugrisime cia pietaut.Laukiame ivairoviu ir skaniu pietu.
 • Monika 5
  0
  Puikus meniu! Atrodė, kad čia labai brangu, bet kainos ir maisto bei aptarnavimo santykis - prieinamas vidutinei piniginei. Man labai patiko ir rekomenduoju kitiems. Pamiršta, bet naujai atrasta vieta.
 • Jurgita 5
  0
  Nuostabus restoranas. Labai malonus ir profesianalus kolektyvas. Ačiū už puikiai suorganizuotą šventę.
 • Jonas 5
  +1
  rekomenduoju visiems - tikrai geras restoranas
 • Laura 0
  +1
  Labai pagerejo meniu ir maisto kokybe. Super.