Stikliai Aludė

3.4
Virtuvė: Lietuvių, Europos
Įstaigos tipas: Alaus restoranai, alinės
Siūlome
Mus rasite
Gaono g. 7, VILNIUS

Valgiaraštis>>

Naminės dešrelės, avienos guliašas, duonos ir samanės ledai, naminiai didžkukuliai – tik keli firminiai, nacionalinių patiekalų atstovai „Stiklių“ Aludėje. Meniu pagrindą sudaro tarpukario Lietuvos virtuvės patiekalai. Jis suskirstytas į du tipus: tautinio paveldo ir tarpukario Lietuvos. Neišsigąskite kokybės kartelę aukščiausiai užkeliančio vardo „Stikliai“, Aludėje visuomet puikus ne tik kokybės ir skonio, bet ir kainos derinys.

,,Stiklių’’ namai jau seniai neįsivaizduojami ir be savo aludės, aukštame lygyje reprezentuojančios mūsų šalies kultūros istoriją bei gastronomijos ypatumus. Mėgstama ir populiari turistų ir vilniečių tarpe, 60 vietų aludė yra įsikūrusi senamiesčio širdyje, šalia žymaus viešbučio „Stikliai“, per du aukštus - apačioje restauruotas XVII a. rūsys, viršuje - autentiškos Lietuvos istorijos tarpsnio restorano salė.

Aludėje - platus lietuviškų gėrimų ir alaus asortimentas: alus, gira, midus, trauktinės, naminė degtinė – lietuviška samanė. „Stiklių“ Aludė palaiko ir vietinius lietuviškus ūkius: avys auginamos specialiai restoranui, daržovės, žalumynai, vaisiai ir prieskoniai auginami „Stiklių“ nuosavame ūkyje Dubingiuose.

Aludės pasididžiavimas – jau minėtieji didžkukuliai su mėsos arba varškės įdarais. Nenustebkite – užsisakius jų reikės palaukti, mat gaminame jie taip, kaip namuose ir ant stalo patiekiami tik „ką tik išvirti“. Nors virtuvėje tikrai nevengiama naujovių, restorano komanda labiausiai didžiuojasi tuo, jog kad saugo lietuviškas tradicijas ir autentiką. Svečiams pageidaujant, rengiami folklorinio ansamblio koncertai.

Pobūviai
Norite savo svečiams bei artimiesiems pasiūlyti tik patį kokybiškiausią įvairių Lietuvos vietovių maistą? Tuomet „Stiklių Aludė“, laukia Jūsų. Be įspūdingos aplinkos kuri buvo kurta archeologų, olandų bei prancūzų senovinių interjerų specialistų - nuo architektūrinių sprendimų iki smulkiausių interjero detalių bei serviravimo elementų Jūsų ir Jūsų kviestinių svečių laukia unikali kelionė per Lietuvos kulinarijos istoriją.

Jūsų šventėms, progoms ir renginiams meniu sudaromas individualiai pagal pageidavimus. Patogiausiai 2 aukštų restorane jausis iki 60 svečių. Šventės dalyviams ir užsakovams dekoruojami stalai, sudaromas specialus meniu; skamba lietuviško folklorinio ansamblio atliekama muzika ir dainos ir, be abejo, – puikus maistas bei aukščiausio lygio aptarnavimas.

Leiskitės į autentiškos lietuviškos praeities kelionę kartu su Jūsų artimiausiais žmonėmis!Darbo laikas
Pr. - Št. 12:00 - 00:00
Sk. 12:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Stikliai Aludė

Palikti atsiliepimą
 • Ju 3
  +1
  Patiekalai super paprasti, verti aludes, bet ne kainu. O ir alaus pasirinkimas istaigai, turinciai Aludes varda tikrai skurdus. Del skonio nesigincijama, bet jei tektu sedeti virsutineje saleje, tada jau geriau bekite kiek akys uzmato… Busite apsupti keistu, ties kico riba balansuojanciu interjero detaliu, i ausi reks garsiakalbis, transliuojantis a la lietuviska muzika, vokisku marsu tema… o pries akis ar uz nugaros istisai varstysis durys, panasu kad virtuves. Taip ir liko neaisku, kas tookio uz tu duru vyko, nes ten be perstojo pirmyn/atgal zujo kazkokie zmogenai su striukem/paltais, kepurem… tiesiai is gatves, labai jau familiariai pasilabine su padavejais… Pirsosi isvada, kad jei nesi darbuotoju geras pazistamas ar seiminykstis, geriau ten nesirodyti, nes busi kazkam sutrukdes… Suprantama, malonu kai istaiga turi nuolatinius lankytojus ir galima su jais persimesti mandagybemis, bet kai gerokai veliau atejusiems maistas patiekiamas zaibo greiciu…, nori nenori pradeda kirbeti mintys…
 • Vrednozliuk 5
  0
  Alus 6 litai. jau kaip pusmetis
 • Vrednozliuk 5
  0
  stikliai jega!
 • titas 5
  0
 • GONZALESAS 3
  0
  IR NERA TEN JOKIU DIENOS PIETU JAI KA
 • GONZALESAS 3
  0
  BONDAS MELAVO ALUS 5LITAI DARBUOTOJAS
 • hingis 0
  0
  bondas sake alus 4lt, ar tai tiesa?
Pasiūlyk restoraną