Mažoji ragainė

2.1
Virtuvė: Mišri
Įstaigos tipas: Barai, pub'ai, Maistas į namus
Siūlome
Mus rasite
Isruties g. 22, VILNIUS

Besidomintiems konditerija ir kulinarija „Mažoji Ragainė" – gerai žinomas vardas. Pagrindinė šios įmonės stotelė yra Vilniaus Pilaitės rajone esanti kavinė ir parduotuvė. „Mažoji Ragainė" – šeimos verslas. Viskas prasidėjo prieš maždaug 16 metų, kuomet šeima ypatingai skaniais mamos tortais nusprendė pavaišinti ne tik draugus, bet ir visus sostinės gyventojus bei svečius. Tokie buvo pirmieji šeimos žingsniai konditerijos versle.

„Mažosios Ragainės" pavadinimas neatsitiktinis. „Mažąja" ji buvo pavadinta todėl, kad šeimininkai nemanė taip išgarsėsiantys, o „Ragainė" – nepamirštosios Prūsijos miestas. Taigi, dabar šį vardą garsina konditerijos ir kulinarijos gaminiai. Kavinėje gaminių pasirinkimas tikrai gausus: galima paragauti visų p. Eduardo kulinarijos ir p. Hanos konditerijos gaminių. Šeima taip pat neatsakys šioje kavinėje surengti jūsų pageidaujamą šventę ar patiekti liūdesio kupinus gedulingus pietus. Tokie pietūs, skirtingai nei kitur sostinėje, „Mažojoje Ragainėje" kainuoja vos 4,92-5,79 Eur, o užsisakius banketą, kiekvienam žmogui teks skirti 8,69-13,03 Eur.

Kavinėje žmonės dažnai rengia šventes, tačiau nemažai yra ir užsisakančių maisto į namus, biurą ar išsinuomotą salę. Tiesa, išvažiuojamuosius maitinimus reikėtų užsisakyti maždaug prieš mėnesį. „Mažojoje Ragainėje" galima užsisakyti ir aptarnaujantį personalą. Banketams maistas ruošiamas labai atidžiai ir kruopščiai. Pagal pageidavimą ir galimybes galima užsisakyti farširuotos žuvies (sterkai, lydekos, lašišos) su įvairiais įdarais, farširuotą vištą ir daug kitų skanėstų. Įmonės kulinarai mielai pasirūpins ir klientais vegetarais.

Šalia kavinės veikia „Mažosios Ragainės" parduotuvė. Joje rasite jau pagamintų tortų, pyragėlių, sausainių, įvairių patiekalų. Visų įmonės darbuotojų (įmonėje dirba kvalifikuoti, aukštuosius mokslus baigę žmonės) pagrindinis uždavinys – pagaminti skanų maistą. Tortai ir kiti kulinarijos bei konditerijos gaminiai gaminami naudojant kuo mažiau cheminių dažiklių ir kitokių nenatūralių priedų. Tortams pagardinti naudojami natūralūs jogurtai, šviežios bei šaldytos uogos, iš natūralių produktų gaminami ir konditerijos gaminių papuošimai.

2014 metais LBKA ir LRVVKA organizuojamuose čempionatuose laimėjo geriausios „Žuvies skonis" konkursą.

Mūsų parduotuves rasite:
 

 • Konstitucijos pr. 16 (CUP'as) – Nauja kavinė, Jūsų patogumui. Apsilankykite.
 • Isruties g. 22
 • Švitrigailos g. 11 k./Naugarduko g. 41, Vilnius
 • Saltoniškių g. 9 (PPC Panorama)
 • Žukausko g. 26 Darbo laikas
Pr. - Sk. 09:00 - 21:00
Kavinėje „Mažojoje Ragainėje"  nemažai yra ir užsisakančių maisto į namus, biurą ar išsinuomotą salę.

Tiesa, išvažiuojamuosius maitinimus reikėtų užsisakyti maždaug prieš mėnesį. „Mažojoje Ragainėje" galima užsisakyti ir aptarnaujantį personalą.

Banketams maistas ruošiamas labai atidžiai ir kruopščiai. Pagal pageidavimą ir galimybes galima užsisakyti farširuotos žuvies (sterkai, lydekos, lašišos) su įvairiais įdarais, farširuotą vištą ir daug kitų skanėstų. Įmonės kulinarai mielai pasirūpins ir klientais vegetarais.
Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 150
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas nemokamas.
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Mažoji ragainė

Palikti atsiliepimą
 • Sandra 1
  0
  Tragedija
 • Renata 0
  +2
  Kaip visada nieko naujo, neatlikta iki galo....bankrutuoja tikriausiai, ir pinigus tik traukia is klientu...
 • vilma 0
  +2
  Tiesiog pakraupus. Kalėdoms gavom "tikrą dovaną"-supelijusį tortą. Pirkau Žirmūnų Ragainės parduotuvėje!
 • Patricija 0
  0
  Užsakynėjau mažoje ragainėje du kartus tortus ir abu kartus likau nusivylusi ir nepatenkinta. Pirmą kartą užsakynėjau vestuvinį tortą savo vestuvėms (anot mažosios ragainės patį brangiausią ir įspūdingiausią jų tortą - FONTANĄ). Užsakynėjom Naugarduko/švitrigailos g. aptarnavo mus OKSANA. Kai užsakinėjau savo vestuvėms 2015 metais, ji buvo geros nuotaikos, mandagi, patarė, pasiūlė, padarė nuolaidą iškarto. atvešti prašėme 16 val, tortas vėlavo, ir atvažiavo tik 18 val kai buvo susirinkę visi svečiai (gerai, kad kartu su mumis jaunaisiais neatvažiavo :D ), kai mama paskambino pasidomėti kur tortas, buvo labai nepatenkti, pradėjo aiškinti mums ko mes panikuojame ir trugdome vos ne jiems. Dėl skonių tai šeip sau, išvaizda - nieko įspūdingo. Likau nusivylusi, tačiau vestuvių dieną ir po vestuvių jau stengiausi nesigrūzinti nereikalingom mintim. Tačiau prieš 3 savaites ėjau pas draugę į vestuves svočia, važiavome vėl į mažąją ragainę užsakynėti vestuvinio ir svočios torto. Po šio karto supratau, kad daugiau niekada gyvenime neužsakynėsiu iš ten (vėl užsakynėjome naugarduko/švitrigailos g). aptarnavo mus Oksana vėl, tik šį kartą buvo begalo nepatenkinta, susiraukusi, nemaloni, nemandagi, na žodžiu tragedija. Su mumis bendravo kaip su niekais kokiais. Jei pasakydavai savo nuomonė, atkirsdavo taip nemandagiai ir piktai, lyg ji vienintelę protingiausia. Prašėme tortą paruošti vienaip, atveštas buvo visai kitaip. Dėl kainų - kosmosas ir apgaulė didžiūlė. Kai užsakynėjau pirmą kartą, iškarto pritaikė nuolaidą, o antrą kartą pasakė, kad atvažiuosim mokėti likus porai dienų, pasakys kokią nuolaidą pritaikė. Mes atvažiavom, jokios nuolaidos nebuvo, vos ne kaip išreikalavome su vyru, bet vėl OKSANA buvo nepatenkinta, susiraukusi (o vėliau teko išgirsti, kaip ji sako kitiems, kad mes buvom nepatenkinti labai, deja neturėjome kuo džiaugtis). Kainos kosminės, tik nežinau ar tikrai čia visas pabrango taip, ar kaip... Pvz.: jaunųjų torte buvo vienas skonis "Šokoladinė svajonė", vitrinoje jo kilogramo kaina - 12 eurų, mums kaip piršliams jis 18 eurų, o jauniesiems 20 eurų už kilogramą... Kai paklausia kodėl, pradėjo kažką pasakoti, kad paruošimas, glajus, bet nemanau, kad 6-8 eurai skirtumas toks... Žodžiu, likome nusivylę, o aš asmeniškai antrą kartą. Pirmą kartą susilaikiau nuo atsiliepimo, bet šįkart negaliu tylėti. Moki tokius pinigus, o lieki apgautas, dar apvadintas visaip, aptarnavimas nemandagus, nekultūringas, kaip ta Oksana dirba - nežinau. Daugiau gyvenime ten neužsakynėsiu. P.s. Nekartą teko girdėti nekokių atsiliepimų, ypač aptarnavimu naugarduko/švitrigailos g, dėl kainų. Nebent tik Pilaitėje geri atsiliepimai, bent jau dėl aptarnavimo.
 • Janina 0
  0
  08 03d pirkau puse torto ir visiškskai pasijututau siaubingai nes tortas buvo prarūges ir supelyjes pirkau pilaitėje
 • Sofija 0
  0
  Vaiko gymtadenio proga uzsisakiau vaikiska (ne pati pigiausia torta) Ir likau tesiog nustebinta kokios nesamones deda i vaikiskus tortus (baisu) tik isvaizda grazi o viduji tai prideta velnias zino kuo !!!! Gyvenime daugiau neuzsakinesiu ten tortu ,ir kitem nesiulau !!!
 • Irena 0
  0
  Labai AČIŪ jūms už nuostabų ir skanų tortą.
 • oksana 5
  0
  Labai skanu , Mažojoj Raigainėj ;)
 • Jovita 0
  +3
  Visiems neįtiksi! Aš taip pat dirbu Panoramoje, kiekvieną dieną pietauju,ir labai džiaugiuosi maloniu, dėmesingu aptarnavimu. Eilės pietų metu ir ne pietų, o jos linksmos, pataria, atneša prie staliukų. Iš kur tiek kantrybes, o darbdaviai, kaip matau nesigaili, išnaudoja ir pastoviai tikrina! Sėkmės darbuose.
 • Eglė 1
  0
  Dirbu PC Panorama, Ragainėje pietauju labai dažnai, tačiau kiekvieną kartą vis sunkiau atsistebėti ten esančiu aptarnavimu. Maistas - nuostabiai skanus, jis ir priverčia ***ndus dantis kiekviena kartą ten sugrįžti,tačiau kasininkė ir padavėja - trūksta žodžių.. Retai kada mačiau tokį žemo lygio aptranavimą tokioje įstaigoje.. VISADA iš tavęs tyčiojasi, juokiasi, žiūri ''kreivai'' , visada nepatenkintos, susiraukusios, bijau net užsisakyti maisto , nes visada bando įgelti. Gaila, kad tokia įstaiga, bet taip neapdairiai samdo darbuotojus, nes visa kita pas jus - tobula.
Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną