D'ECO

4.0
Virtuvė: Europos, Raw (Žaliavalgių)
Įstaigos tipas: Restoranai
Siūlome
Mus rasite
Dominikonų g. 15, VILNIUS


Ekologiško maisto restoranas D'ECO, tai ne tik skambus moto ir idėja maitintis sveikai bei sezoniškai, bet ir įdomiai – sezoninės salotos, raugintos daržovės, biodinaminio ūkio jautienos patiekalai, karpačio ne tik iš mėsos, bet ir iš daržovių bei žuvies - nekasdienis pasirininkimas net Jūsų namų virtuvėse ir tikrai nedaugelis aukšto lygio restoranų Jums tai gali pasiūlyti!

D'ECO virtuvė įvairi, tačiau svarbiausias akcentas - ekologija ir sveika mityba. Restorane dominuoja europietiška ar amerikietiška virtuvė, tačiau gaminama iš Lietuvos ekologiškų ūkių produkcijos. Kažkada buvusi, atrodytų, utopiška svajonė, tapo realiu pavyzdžiu, ir, kol kas, vieninteliu restoranu su konkrečių sertifikuotų Lietuvos ūkininkų produktais ir aukštais žaliavų standartais. Švarus maistas, išlaikytas kokybės ir kainos santykis – atsiliepimai verti patikros!

Ekologiškame restorane neišvengiamai „skamba" gamtos dėsniai ir ritmas – patiekalai tiesiogiai priklauso nuo metų laikų bei sezoniškumo, meniu sudaromas iš to, kas tuo metų laiku auga.

Restorane yra ir vaikų meniu, kuris išskirtinis tuo, kad teveliai visada gali būti ramus, kad vaikas valgys švarų maistą be jokiu priedų, neužteršto sintetinėmis trąšomis, pesticidais ar jų liekanomis: tai pieno kokteiliai, vištos krūtinėlės patiekalai, varškės spurgytės, blyneliai ir patys mėgstamiausi Miki slaideriukai.

Pobūviai:
Restorane 40 sėdimų vietų. Jei yra poreikis atskiroms nedidelėms grupėms - galima susodinti po 15 ar 8 žmones. Pobūviai restorane D'ECO organizuojami profesionaliai ir kokybiškai visom prasmėm – maistas, aptarnavimas, aplinka, atmosfera ir gyva muzika šventės metu – viskuo bus pasirupinta iki menkiausių smulkmenų!

Ruošiami išskirtinai patiekalai veganams ir vegetarams, pagal išankstinius užsakymus gali būti paruoštas ir kitoks, individualus pobūvio meniu, pagal asmeninius svečių pageidavimus. Pobūviams, kuriuose bus siūlomas mėsiškas meniu gali būti pateikiama ir ekologiška žvėriena.

Jei norite išskirtinio pobūvio 20-čiai asmenų – Jūsų vieta yra D'ECO restorano patalpose, tačiau esant užsakovų pageidavimams – restoranas dėmesingai pasirūpins iki 40 svečių švente bet kurioje vietoje Vilniaus rajone!
 


Darbo laikas
Pr. - Kt. 11:00 - 23:00
Pn. 11:00 - 02:00
Št. 12:00 - 02:00
Sk. 12:00 - 23:00
Verslo pietūs
Pr. - Pn. 11:30 - 15:00
Št. - Sk. -

Atsiliepimai apie D'ECO

Palikti atsiliepimą
  • Neringa 4
    0
    Rekomenduoju vegetariska cili ir panna cotta!! ziauriai skanu :)
Pasiūlyk restoraną