Bernelių užeiga

2.9
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Barai, pub'ai
Siūlome
Mus rasite
Gedimino pr. 19 a / Vienuolio g. 1, VILNIUS

„Bernelių užeiga" nuo seno džiugina savo lankytojus tradiciniais lietuviškos virtuvės patiekalais bei gilia senove ir tautine dvasia alsuojančia aplinka, kuri Lietuvos svečiams ir turistams kelia susižavėjimą, o lietuviams pasididžiavimą savo kultūra. Nuoširdus dėmesys ir puikus aptarnavimas – viena iš stipriųjų restorano pusių.

Didžkukuliai, baravykienė, „Karčemos" vėdarai, Smetoniškai paruoštas triušienos troškinys – tai tik keletas charakteringų, tačiau reprezentatyvių „Bernelių užeigos" patiekalų. Dauguma patiekalų yra išskirtiniai, lietuviški, kurių nepakitusią receptūrą restoranas išlaikė daugybę metų. Maistui gaminti naudojamos šviežios žaliavos, kurios kruopščiai atrenkamos iš patikimų tiekėjų.

Meniu čia keičiamas du kartus per metus – lapkritį ir gegužę. Kiekvieną kartą keičiant meniu restorano virtuvės komanda siekia klientams pateiktį kažką naujo, neragauto ar seniai pamiršto. Čia galima rasti tiek tautinio paveldo sertifikatą atitinkančius patiekalus, tiek sveikos mitybos specialistės Vaidos Kurpienės rekomenduojamus ir kartu su restorano virtuvės šefais sukurtus sveikus, lietuviškus patiekalus. Meniu platus, siūloma daug skirtingų patiekalų bei galimybių išrankiausių klientų skoniams. Vienu metu erdviame restorane šurmulingai pavalgys bei smagiai praleis pietus ar vakarą nuo 80 iki 100 žmonių.

Mažiesiems svečiams siūlomi gardūs ir smagūs patiekalai: kiekvienas berniukas gali tapti piratų laivo kapitonu, o mergaitė – nuostabios karietos princese, vaikai gali „grumtis" su skaniausiu pieniškų dešrelių „Aštuonkoju", ar pasinerti į animacinį greičio pasaulį mėgaujantis Žaibo „McQueen'o" pietumis.

Įspūdingos šventės Kaune
„Bernelių užeiga" nuo seno garsėja gardžiais patiekalais ir lankytojus traukia patraukliomis pobūvių kainomis. Čia ruošiamos vaišės ne tik paprastiems „miestelėnams", bet ir aukščiausio rango šalies ir užsienio pareigūnams. Be to – restorano komanda vienodai gerai gali aptarnauti ir 5, ir 50, ir 500 ir 5000 svečių!

Platus šventinis ir konditerijos meniu yra peruoštas užsakovų patogumui, kad tereikėtų išsirinkti norimus patiekalus, tačiau visada atsižvelgiama ir stengiamasi išpildyti individualius klientų pageidavimus ir norus.
Restoranas gali pasirūpinti viskuo: maistas, muzika, interjero puošimas, konditerija bei vakaro programa. Kaune pasirinkti galima net iš 15 salių įvairiose miesto vietose - kiekvieno poreikiams ir skoniui. Salės talpina nuo 5 iki 70 žmonių.

Išvežamieji pobūviai bet kuriame Lietuvos kampelyje:
„Bernelių užeiga" atveš Jūsų šventę į bet kurią Lietuvos vietą: į Jūsų gimtąjį miestą ar miestelį, mėgstamą sodybą ar prie jūros! Atvyks su palapinėmis, karietomis ir visa svita – virėjais, padavėjais, muzikantais ir kt.
Valgiaraštis sudaromas, atsižvelgiant į renginio temą ir „piniginės storį". Siūlomas ne tik platus lietuviškų tradicinių patiekalų pasirinkimas, bet ir europietiškų ir kitų pasaulio kraštų patiekalų asortimentas.

Norite netikėčiausios pramoginės programos? - „Bernelių užeigos" komanda sukurs originalų šventės scenarijų, pakvies įvairaus stiliaus muzikantų, dainininkų, vakaro vedėjų.

Neturite ar nesugalvojate vietos šventei? - „Bernelių užeiga" suras ir pasiūlys Jūsų šventei tinkamą vietą – pokylių salę, sodybą, pilį, dvarą ar gražų gamtos kampelį.

Gausus lietuviškas vaišių stalas – šventės pagrindas ir sėkmės garantija!


Valgiaraštis>>

 Darbo laikas
Pr. - Kt. 08:00 - 00:00
Pn. 08:00 - 02:00
Št. 11:00 - 02:00
Sk. 11:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Bernelių užeiga

Palikti atsiliepimą
 • Rimantė Stankevičienė 4
  0
  Lankiausi šeštadienį su giminėmis. Labai patiko maistas, grojo gera muzika, o nuo 20.30 val. prasidėjo muzika gyvai:) Smagiai praleidau laiką, labai maloniai aptarnavo:) Kadangi buvome su vaikais, tai šalia (mūsų rezervuotas stalas buvo prie aptarnavimo baro) buvo mažas staliukas su žaislais, o vyresni irgi rado užsiėmimą:)Ačiū už maloniai praleistą laiką ir sėkmės:)
 • Nikole 5
  -1
  Patys skaniausi cepelinai!
 • Regina 5
  0
  Vakarieniavome su šeima ir praleidome puikiai laiką,maistas ir aptarnavimas patiko labai .
 • enn 0
  0
  Keista: skaitau kelių metų senumo skundus, o šiandien pati įklimpau taip, kad gėda prieš draugus: pagatava "bernelius" sutrypti, šūdžius. Užsakiau nemažai; negana, kad pristatė,vėluodami 1,5 val., tai dar ir maistas nevalgomas: permirkęs, perdžiuvęs (kalambūras, bet taip ir yra). Košmaras. Na ateikit jūs, bjaurybės, pas mane, pas medikę, aš jums suteiksiu jūsų kokybės paslaugą (sarkazmas)... Norisi keršyti.
 • Rūta 0
  0
  Penktadienį pasiėmiau kuskuso košę su daržovėmis: įvertė sušokusį gabalą košės su keliais trupinėliais morkų( ir tai už 2,40 EUR). Nejaugi tai galima vadinti "su daržovėmis"? Gerai, kad į meniu įtraukė patiekalus be mėsos, bet jie neskanūs. Geriau būtų atskirai košė, tai prie jos galima būtų pasiimti daržovių salotų.
 • Solomia 5
  0
  Su svečiais lankėmės savaitgalį ir patiko viskas nuo maisto iki aptarnavimo.Tikrai gerai praleidome laiką.
 • Genute 5
  0
  Lankemes savaitgali su sveciais" Berneliu uzeigoje"ir esame suzaveti labai skaniais patiekalais ir puikiu aptarnavimu.Dekojame uz jauku vakara.Butinai dar sugrysime.
 • Vita 0
  -1
  Šiandien užsisakinėjome maistą į namus.Cepelinų rinkinį,keptą duoną su sūriu.Na,pirmiausia-cepelinuose didesnę dalį sudaro virtos bulvės,mėsa nešviežia,spirgučiai perkepę ir dvokia...šeima lėkštes nustūmė,na,pagalvojau -imam duoną.Atidarius dėžutę -vėl dvokas,manau-sūris,pasirodo duona kepta(virta) pasenusiuose riebaluose ir dar....kad pristatytų į namus reikia užsisakyti už attitinkamą sumą,išsirinkome 6 cepelinus,duonos porciją-trūksta,reikia dar kažką imti...dar duonos dvi porcijas....viską reik mest...20 eurų kai į už...lį.Na,nusivylėme šia įstaiga,nors pirmą kart naudojomės jos paslaugomis.Vilnius.
 • Kristina 1
  -1
  Savaitgali su svečiais lankėmes šiame ''RESTORANE''. NEMATIKO... Maistas buvo super riebus,viskas plauke riebaluose(puikiai suprantu,kad lietuviška virtuvė,tai sotus,riebus maistas,bet tikrai ne iki tokio lygio) Kitas dalykas,tai aptarnavimas-toks jausmas, kad buvo norima mumis atsikratyti, nors gal mums tik pasirodė. Padavėjas buvo GIRTAS,gal todėl jam taip sunku ir buvo organizuotis savo darbą. Vienintelis dalykas,kas patiko,tai aplinka,priminė šiltus močiutės namus.
 • Andra 0
  -1
  Buvom su svečiais iš užsienio...jau seniai taip neskaniai bevalgėm...patiekalai buvo pas visus skirtingi...nežinau..baisu..silkė neskani svogūnai supjaustyti belekaip...karštas riebaluose plaukioja..tiesa cepelinų neragavom...bet visą kitą BAISU!Apie tualetą išvis patyliu...
Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną