Agotos gryčia

2.5
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Barai, pub'ai
Siūlome
Mus rasite
Šeškinės g. 59A, VILNIUS

Gyvendami beprotiško ritmo ir triukšmo prisotintame mieste retkarčiais, bent mintimis, sugrįžtame į tėvų namus, su nostalgija prisimename mamos ar močiutės virtus cepelinus, bulvinius blynus, gardžius kepsnius… Nesibaigiantys darbai išvargina, tačiau paprastumo, šilto, malonaus bendravimo ir namus primenančio maisto norisi visuomet.

Užsukite į Šeškinės mikrorajone įsikūrusią „Agotos gryčią. Dviejų aukštų kaimišku stiliumi įrengta užeiga, dekoruota senoviniais rakandais, o ir personalo aprangoje atsispindi tautinis stilius.

Viso yra penkios salės: trys iš jų pirmajame aukšte, kitos dvi - antrąjame. Antrojo aukšto mažojoje, privačioje salėje telpa 16 žmonių, o didžiojoje vienu metu gali linksmintis net iki 100 svečių. Jaunavedžiai čia atšoko jau ne vienerias vestuves. Pirmajame aukšte gali tilpti 70 žmonių.

„Agotos gryčioje" garuoja didžiuliai cepelinai, vėdarai, bulviniai blynai. Seilės tysta pamačius naminius šonkaulius, „Bobutės kepsnį", vištienos vėrinėlius ar karką. Užeiga taip pat pasiūlys įvairių salotų, sriubų, užkandėlių, patiekalų keptų ant grotelių ir žinoma, desertų. Čia galėsite paragauti patiekalų iš įvairių Lietuvos etnografinių rajonų. Daugelis patiekalų būdingi tik tam tikrai vietovei. Savo šventei patiekalus galėsite užsisakyti ir iš specialaus valgiaraščio, jame rasite ne tik šonkaulių kelmą, įdarytas žuvis bei vištą, bet ir pagal „Agotos gryčios" virėjų receptą keptą didžiulį kumpį.

Užsukite į „Agotos gryčią" dieną papietauti, vakare jaukiai pasedėti draugų kompanijoje ar savaitgaliais švęskite čia gimtadienius, jubiliejus ar net svarbiausią dieną - vestuves. Alkanas, ieškantis linksmybių ar tiesiog norintis jaukioje aplinkoje pabendrauti - nė vienas neliks nusivylęs! Savaitgaliais čia skamba gyva muzika.

Valgiaraštis>>Darbo laikas
Pr. - Kt. 10:00 - 23:00
Pn. 10:00 - 01:00
Št. - Sk. 11:00 - 01:00
Jei į bent vieną iš šių klausimų atsakėte teigiamai, Jums tikrai reikia užsukti į užeigą „Agotos gryčia“, esančią Šeškinės g. 59A.

Gyvendami triukšmingame mieste bent mintimis grįžtame į tėvų namus, stengiamės išsaugoti iš jų perimtus papročius, perduoti juos savo vaikams, priminti jiems, iš kur esame atėję, kokiomis mintimis gyveno mūsų tėvai ir seneliai, ką jie dirbo ir valgė.

Dviejų aukštų užeiga „Agotos gryčia“ įrengta kaimišku stiliumi, dekoruota senoviniais rakandais. Čia yra penkios salės: trys iš jų pirmajame aukšte, kitos dvi – antrajame. Antrojo aukšto mažojoje salėje telpa 16 žmonių, didžiojoje vienu metu gali linksmintis net iki 100 svečių. Pirmajame aukšte galime priimti 70 žmonių. Vėsų vakarą Jus sušildys jauki židinio šiluma.
Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 100
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas nemokamas.
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Agotos gryčia

Palikti atsiliepimą
 • Anna 5
  0
  Širdingai noriu padėkoti už šeštadienio vakaro aptarnavimą ir rūpinimasi! Padavėja ir du berniukai aptarnavo šauniai, kas kelias minutes ateidavo ir klausdavo ar tikrai nieko netrūksta,ar viskas gerai. Maistas buvo gražiai pateiktas, skanus, svečiai ir mes likome labai patenkinti. Tikrai rekomenduoju apsilankyti ir gerai atšvęst savo gimtadienį! Dar kartą ačiū padavėjams už šiltą aptarnavimą!!! :)
 • Stasys 0
  0
  Norėčiau širdingai padėkoti Agotos gryčios kolektyvui už svetingumą ir puikiai surengta mūsų įmonės šventę. Švediškas stalas, puikūs užkandžiai už tikrai sąžiningą ir racionalią kainą. Mes likome sužavėti, ačiū! ❤
 • arturas 0
  0
  cepelinai fantastiski, siandien isitikinau pats .Super ,taip laikyt
 • Ieva 0
  +2
  Nesenai teko svęsti savo jubiliejų.Likome labai patenkinti.Maistas buvo labai skanus.Svečiai labai gyrė farširuotą žuvį bei vištą.Aptarnavo labai malonios padavėjos, nors žmonių buvo daug skyrė mums daug dėmesio.Rekomenduoju visiems, kainos tikrai nėra didelės.
 • Mykolaitė 1
  +2
  Padavėjos žiaurumas... uzžsisakiau blynelių su vištiena, atnešė.. viskas lyg ir ok, valgau, ten ta mesa nieko nesijaucia, nes uztepta kaip sviestu jos, pasirode atnese man zemaiciu blynus. ir apreke padaveja mane, kad kai as neatsikiriu zemaiciu nuo lietiniu, ar iš skoniu nejauciu ka valgau. ir dar pareiske kad valgyciau ir tuos, nes ji mat is savo kisenes moket uz lietiniu nenori. kad tokiu padabeju daugiau nebutu, vakaras buvo sugadintas.. dekui
 • Svetlana 2
  +2
  Labai nusivylėm " Agotos gryčia". Ilgus metus buvome seni ir ištikimi klientai, dažnai šventėme visas šeimos šventes,buvome visko patenkinti, tik maistu, aptarnavimu tačiau paskutinis kartas labai nuliūdino. Nežinau kas ten pasikeitė ar administracija ar virtuvės šefas. Tačiau pasikeitimai tikrai nekokie. Lygiai prieš pusmetį, sausio mėnesį šventėme vyro jubiliejų, pobūvio meniu buvo 13 eurų žmogui visko labai daug ir porcijos buvo dvigubai didesnės, maistas tikrai skanus, o firminis patiekalas " Agotėlė" patiko visiems svečiams.Puikus aptarnavimas, malonios padavėjos.Praėjus pusmečiui švenčiame dar viena jubiliejų. Kaina pakele iki 15 euru, tiek to,viskas brangsta. Tačiau kai atnešė kepsnius " Agotėlė" , vos atpažinau, o skonis ir porcijos dydis išvis tragiškas. Tragiški buvo ir šaltieji patiekalai, salotos surūgusios,mūsų taip pamėgtas lavašas liko ant stalo, nes akivaizdžiai matėsi buvo sustingęs nuo senumo. Aplamai viskas buvo neskanu ir nešviežia. Padavėjų reikėjo vos nemaldaut, kad ateitų, arba laukt vosne po pusvalandį. Nieks neišnešdavo butelius, kaip anksčiau. Galiausiai net nedavė kuo tortą dalint, teku su šakute. Viska aišku išgelbėjo gyva muzika. Šaunuoliai dainininkai, sėkmės. Gaila, kad mūsų, per tiek metų pamėgta kavinukė,taip neatpažistamai pasikeitė.
 • Irina 0
  +1
  Sveiki, šventėme ir mes ,,Gryčioje''gimtadienį. Atėjome pasiteirauti apue salygas ir mus priėmė jauna graži panelė, viską aiškiai išdėstė, neįkyrèjo. Nuėjus apžiūrėti kitų vietų jautėme didelį spaudimą, todėl ir grįžom čia, viskuom buvom patenkinti, lenkiame galvą prieš tokią administraciją!
 • Katažyna 0
  +2
  Sveiki, valgydavau dienos pietūs šioje kavinėje darbo pertraukos metų, bet vieną dieną man, kaip paklausiau kas pietums, buvo atsakyta: šaltibarščiai bei kūgelis. Pagalvojau, neapsunkinsiu skrandžio ir paprašiau valgiaraščio. Užsisakiau šaltibarščių bei salotų su keptą lašiša, žuvys atrodė nelabai šviežia bei buvo be galo daug prieskonių-druskos, gerai, neturėjau laiko, tai suvalgiau. Važiuodama po darbo galvojau mirsiu. Aš ja žiauriai apsinuodijau. 4 dienas negalėjau atsigauti, aš pravėmiau 2 paras (atsiprašau už cenzūrą). Man nutirpo visas kūnas- visi raumenys. Brangieji, kreipiuosi į administraciją, stebėkite kaip dirba darbuotojai, visi mes esame Žmonės ir klystame, bet tai yra viešoji maitinimo įstaigą. Aš daugiau gyvenime pas Jus neapsilankysiu, nes dar gyvenime aš taip nebuvau apsinuodijus. Stebėkite, kontroliuokite bei darykite išvadas.
 • Kristina 5
  0
  Viskas labai skanu, aptarnavimas labai puikus, tik gaila, kad dažnai kolektyvas keičiasi. Buvom pripratę prie senų veidų, o dabar tik kelios pažįstamos likę :-) bet šiaip vieta super!!!
 • Algis 5
  0
  Gera kaina, dideles porcijos, skanus lietuviškas maistas
Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną