Taurakalnis

Virtuvė: Europos
Adresas: Universiteto g. 7, VILNIUS
Telefonas: +370 (618) 38932
El. paštas:
Taurakalnis
  ( 4.4 / 5 )
Viso įvertinimų: 12

Taurakalnis (VILNIUS)

Furšetai
Turime neįkainojamos patirties rengiant didelės apimties furšetus. Didžiausias mums patikėtas renginys – bendrovės „Omnitel" vakaras keliems tūkstančiams žmonių. Su tokia pat meile ir atsakomybe surengsime šventę keliems ar keliolikai žmonių.

Įvairių spalvų ir audinių staltiesės, indai, stalo įrankiai, žvakidės, floristinės kompozicijos – mes rūpinamės ne tik maistu, bet ir visa šventės aplinka.

Banketai
Pasirūpinsime ne tik išskirtiniu maistu, bet ir stalais, kėdėmis, indais, įvairiais kitais šventės aksesuarais, stalų puošybos elementais, vardinėmis kortelėmis, gėlėmis. Organizuojant banketus taip pat esame pasiekę šios srities rekordą – surengėme išskirtinę vakarienę prie stalelių beveik devyniems šimtams svečių.

Vestuvės
Diena, sujungianti dvi širdis, dvi gimines – visada ypatinga. Mes pasistengsime, kad tai būtų ne tik gražiausia, bet ir gardžiausia šventė Jūsų gyvenime. Mūsų konditeriai sukurs nuostabiausią vestuvinį tortą.

Nežinote kur surengti jungtuvių pokylį? Pasiūlysime puikių salių, dvarų, sodybų – Jums tereikės išsirinkti. Papuošime ne tik stalus, bet ir visą vestuvių pokylio aplinką.

Krikštynos
Patarsime kur ir kaip surengti šventę mažyliui, pasirūpinsime skaniais ir žaismingai atrodančiais patiekalais vaikų stalui. Mūsų konditeriai gamina išskirtinio skonio tortus ir desertus, o vaikų krikštynų skanėstai – tikri šedevrai. Valgomas automobilis, drugelis ar boružėlė – fantazuoti galima iki begalybės…

Gimtadieniai
Nesvarbu kur juos rengsite – gamtoje, namuose, pirtelėje ant ežero kranto – maistu Jums rūpintis nereikės. Aptarnausime svečius, gardžius kepsnius iškepsime vietoje, pasirūpinsime, kad taurėse visada būtų puikaus vyno.

Kalendorinės šventės
Visuomet galite užsisakyti gardžių patiekalų Kūčių, Kalėdų ar Velykų stalui, Naujiesiems metams. Ne tik pagaminsime, bet ir atvešime į vietą. Karštus patiekalus patieksime šildomuose furšetiniuose induose, tad nereikės rūpintis kaip juos pašildyti.

Verslo pietūs
Gardžiai pamaitinsime dirbančius žmones. Neverta gaišti laiko ieškant kur papietauti su kolega ar verslo partneriu – skanų maistą patieksime ten, kur Jūs dirbate.

Vieno kąsnio užkandėlės visiems atvejams
Vieno kąsnio užkandukai prie alaus ar vyno. Mažučiai, gardūs, vis kitokio skonio… Nepralenkiami užkandėlių gamintojai ir valgytojai yra ispanai – jų tapos žinomos ir mėgiamos visame pasaulyje. Prancūzai dievina savuosius canape. Mes siūlome įvairiausių vieno kąsnio užkandėlių. Jas patogu vežtis į gamtą, neštis einant į svečius ar patiems vaišinti užsukusius draugus.

Apie Tauraklanį skaitykite spaudoje >>

Valgiaraštis

Vardas*: El. p.: Vertinimas:
Atsiliepimas*:
Skaityti atsiliepimus (12) Taisyklės ir atsakomybė

Taurakalnis

Geografinis orientyras: Senamiestis
Darbo laikas: Užsakymų skyriaus darbo laikas:
P. 09:00-17:00
A. 09:00-17:00
T. 09:00-17:00
K. 09:00-17:00
P. 09:00-16:00
Š. nedirba
S. nedirba
Telefonas: +370 (618) 38932
Faksas: +37052687175
El. paštas:
Interneto svetainė: http://taurakalnis.lt/maistas/
Vyr. virėjas (-a): Elena Kajėnienė
Administracija: +370 (616) 38770
Vietų skaičius: 100
Pobūvių salės/vietų skaičius jose: pagal užsakymą.
Atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis: taip
Pobūviai taip
Dienos pietūs: yra
Verslo pietūs: yra
Kondicionavimas: taip
Neįgaliųjų aptarnavimo galimybės: taip
Meniu pateikiamas tokiomis kalbomis: LT, EN
Yra kepsnių ant grotelių: taip
Pobūviai (banketai, furšetai, kt.): dalykiniai pietūs, banketai, furšetai, privatūs pobūviai, iškylos gamtoje, išvežamieji maitinimai, gedulingi pietūs, vestuvės, krykštynos, gimtadieniai. Furšetai – iki 6000, banketuose – iki 1000 žmonių

Paskutinį kartą atnaujinta: 2016-05-31