Apie Meniu.lt

Apie Meniu.lt

Meniu.lt (internete pasiekiamas šiuo adresu: www.meniu.lt ) – tai pirmasis, didžiausias, nepriklausomas specializuotas restoranų verslo portalas apie sveiką maistą, gėrimų ir produktų naujoves, visus Lietuvos restoranus, klubus, kavines, barus bei kitas maitinimo įstaigas. Taip pat, tai puikus maitinimo informacijos, sveiko gyvenimo būdo, sveikos mitybos ir specializuotų renginių gidas.

Meniu.lt projektas vystomas Lietuvoje nuo 2000 m. ir sėkmingai pasiekė dvi pagrindines idėjas – sujungti aktyviausius Lietuvoje viešojo maitinimo ir pramogų objektus į vieną bendrą sistemą bei sukurti kasdienės informacijos srautą apie mitybos aktualijas, produktus, naujienas, susijusias su maistu bei kitą įdomią informaciją apie restoranus, kavines bei tiesiog maistą. Turime didelį nuolatinių bei tikslinių lankytojų srautą (iki 12000 apsilankymų per dieną).

Meniu.lt portalo klientams (restoranams, kavinėms bei klubams) yra nukreipiami pobūvių, furšetų, gimtadienių, vestuvių ir banketų užsakymai, teikiama įvairi informacija, konsultacijos, rekomendacijos ir įvairios kitos paslaugos, siunčiami specializuoti leidiniai.

HoReCa dalis Meniu.lt portale startavo 2002-ųjų m. pabaigoje. Tai – restoranų ir kavinių įrangos, baldų, darbo rūbų, produktų tiekėjų, konsultavimo, tarpininkavimo, kitų specializuotų paslaugų katalogas, skelbimai, parodų sąrašai, leidinio Restoranų verslas pristatymai bei kitos rubrikos – skirtos restoranų vadovams bei savininkams. HoReCa suteikia dar daugiau aktualios informacijos ir vartotojams profesionalams. Portale yra skelbiamos įvairios specializuotos naujienos bei informaciniai straipsniai.

Meniu.lt veikla ir pavadinimas nuolat reklamuojami įvairiuose leidiniuose, periodinėje spaudoje, internete bei specializuotose parodose ir kituose šaltiniuose.

Kviečiame ir Jus prisijungti prie mūsų bei tapti Meniu.lt partneriais ir klientais. Tai puiki galimybė pristatyti savo produktus, paslaugas, maitinimo ar pramogų įstaigą bei efektyviai ją reklamuoti.

Mūsų rekvizitai:
UAB „MENIU”
Įmonės kodas: 304315434 
PVM kodas: LT100010330513 
Registracijos ir korespondencijos adresas: Ulonų g. 5, LT-08240 Vilnius
El. paštas: elena@meniu.lt; gintare@meniu.lt | Tel. nr.: +37062033326