Restoranų ir kavinių naujienos: vynas

Nuo šiandien savo dienos ir verslo pietus planuokite valandėle vėliau. Kodėl? Nes Vilniaus senamiesčio širdyje įsikūręs California Tapas & Wine baras skelbia laimingas valandas. Nuo pirmadienio iki penktadienio 14-18 val. visam alui ir pilstomam vynui - 50%. Skaityti daugiau »
Šviežiai traiškytomis vynuogėmis ir obuoliais kvepianti paroda-šventė VINALIA RUSTICA svetingumo komplekse MONTE PACIS kvies švęsti, mokytis, pažinti, ragauti, bendrauti. Linksmas šurmulys, nauji skoniai ir patirtys, atradimai ir pažintys – šventėje parodoje po atviru dangumi rugsėjo 11 – 12 dienomis. Skaityti daugiau »
Jo Didenybė Artišokas restorane
Balandžio 22 d. (pirmadienį) restoranas Esse kviečia į degustacinę vakarienę: lėkštėse karaliaus artišokai, taurėse - puikus vynas, bus degustuojami aukščiausius reitingus turintys itališki alyvuogių aliejai. Mados ir gastronomijos ekspertai - Jurga ir Paulius Jurkevičiai pristatys savo knygą "Italija" bei papasakos daug įdomių dalykų apie gastronomijos pasaulį. Skaityti daugiau »
Restorane
Restorane „Esse" vyno kortoje apie 150 rūšių vynų. Tai tiesiai iš gamintojų pristatomi tradiciniai itališki Pjemonto krašto MARRONE vyndarių šeimos vynai, itališki putojantys vynai CANELLA "Prosecco" , austrų vyndarių šeimos WOHLMUTH vynai, puikūs argentinietiški CALLIA, EL PORTILLO, SALENTAIN ir kitų šalių vyno ūkių vynai. Skaityti daugiau »
„Skristi“ su šypsena
Vilniaus oro uoste praėjusių metų pabaigoje duris atvėrė degustacinis vyno baras „Wine lounge“ išlydintis keliautojus su kruopščiai atrinktais vynais ir kokybiškais gourmet užkandžiais. Skaityti daugiau »