Restoranų ir kavinių naujienos: Pobūviai Vilniuje

Kas svarbu organizuojant pobūvį?
Žinoma, jog skanus maistas! O kas svarbu norint išsirinkti tinkamą tiekėją, kuris pagamintų skanų maistą? Žinoma - atsiliepimai. Patenkintų klientų atsiliepimai - ženklas, kad galima pasikliauti maisto tiekėju. Skaityti daugiau »
Naujas restoranas Vilniuje - įvertinkite
„EDO Grill" - tai naujas, neįprastos išvaizdos restoranas, kuris atsidarė visai neseniai 2013-ųjų paskutinį mėnesį. Šis restoranas išsiskiria iš kitų Vilniaus restoranų savo interjeru bei maisto kokybe. Restorano koncepcija buvo ilgai brandinta ir mąstyta, kaip sujungti į vieną vietą skirtingas idėjas: futuristinio stiliaus interjerą su tradiciniais europietiškais patiekalais. Skaityti daugiau »
Vaikų gimtadienius nuo šiol galite patikėti AULAI
Siūlome surengti nepakartojamą gimtadienio ar krikštynų šventę savo mažiesiems šeimoms nariams restorane AULA. Galime organizuoti spektakliukus, kūrybines popietes vaikams, pasakų sekimo vakarus, muzikines programėles, pakviesti įvairius personažus įkūnijančius vedėjus. Skaityti daugiau »
Išskirtiniai patiekalai ir aptarnavimas restorane „Aloha“ - Jusu šventei! (Vilnius)
„Vichy“ vandens parkas, garsėjantis atostogų nuotaika, savo išskirtine virtuve kelia už parko ribų. Parke veikiantis „Aloha“ restoranas rengia išvažiuojamasias iškylas, banketus ir furšetus, kurie pradžiugins bet kurioje vietoje pramogaujančius Jūsų svečius! Skaityti daugiau »