Gairė: Pobūviai Vilniuje

Pobūviai ir renginiai, kurie įkrauna energija
Ką beplanuotumėt – praėjusių metų rezultatų aptarimą, konferenciją, kurios dalyvius reikia įkrauti energija pertraukų metu, svetingus verslo pusryčius, pietus ar ypatingų svečių priėmimą - pasidalinkite savo planais su kavine "Kūno kultūra", kurios komanda pasirūpins, kad šventė ar renginys būtų įkrautas sveiku, įdomiu ir subalansuotu maistu. Skaityti daugiau »
Restoranas „Užupio klasika“ – šauni švenčių vieta nedidelėms kompanijoms
Nedidelė jauki mūsų restorano erdvė puikiai tiks įvairias progas atšvęsti norinčioms kompanijoms – šventės metu Jums priklausys visas restoranas. Paprastai prie vieno stalo šventės rengiamos iki 20 svečių, tačiau galime pastatyti papildomą stalą aštuoniems asmenims arba pasiūlyti atskirą salytę, kurioje Jūsų svečiai jausis puikiai. Skaityti daugiau »
Įmonių renginiai ir vakarėliai Grey restorane
Įmonės šventei rinkitės modernią erdvę Vilniaus širdyje su vaizdu į Katedros aikštę. Grey restorane vienu metu gali švęsti iki 200 svečių, kiekvienai šventei meniu derinamas individualiai. Jūsų patogumui įrengtos privačios salės, naujausia video ir audio įranga. Skaityti daugiau »
Šventės ir pobūviai nuo 1 iki 1000 žmonių
Restoranas “Pilialaukis” unikalus savo didžiulėmis erdvėmis, kuriose vienu metu gali švęsti iki 1000 žmonių, prie restorano, svečių patogumui, įrengta didžiulė mašinų stovėjimo aikštelė. Profesionali, didelę patirtį turinti, virėjų ir padavėjų komanda užtikrins nepamirštamos Jūsų šventės akimirkas, erdviose restorano salėse galima organizuoti siautulingus šokius svečiams, kelios pobūvių salės turi židinius. Skaityti daugiau »
Švęskite netradiciškai, originaliai ir skaniai - korėjietišame restorane Korean Taste
Korėjiečių kultūroje viskas sukasi apie maistą, tad Taste restorane galėsite paragauti patiekalų, apie kurių egzistavimą net nežinojote. Restoranas - puiki vieta stilingai šventei nedidelėms kompanijoms (visas restoranas apie 50 žm., jei tik II-as aukštas apie 20-25 žm.), norinčioms paminėti įmonių vakarėlius, draugų susibūrimus, gimtadienius ar kitas šventes. Skaityti daugiau »
Nepakartojama šventė „Meze
Nepakartojama, turtinga ir naujų potyrių pilna Meze virtuvė sukurs neįprastą, bet itin šventišką, Artimaisiais Rytais alsuojančią atmosferą, kuri užtikrins visiškai kitokią, bet iškilmingą šventę Jums svarbia proga. Skaityti daugiau »
Pobūviai Basilic'e-moderniai ir jaukiai
Ką lemia ilgametė pobūvių organizavimo patirtis? Ogi daug ką: nuo maisto iki organizavimo niuansų, visos detalės ir smulkmenos sužiūrėtos, patirtis ir įžvalgumas aptarnaujant, pakylėta šventinė nuotaika ir rūpestis tik dėl savęs bei savo svečių! Patikėkite savo šventę patyrusiems specialistams. Skaityti daugiau »
Svarbiausi kriterijai renkantis pobūvio vietą: idėjos klasikinėms vestuvėms
Kur rengti vestuvių pobūvį – dažnas galvosūkis poroms. Renkantis pobūvio vietą – restoraną – bene svarbiausi kriterijai yra erdvė ir maistas. Tačiau prieš leidžiantis į šias paieškas jau turite būti apsisprendę dėl vestuvių stiliaus, trukmės, svečių skaičiaus ir biudžeto, kurio būtent didžioji dalis ir yra skiriama šventinei vakarienei nei po ceremonijos. Tad pobūvio vietos pasirinkimas yra neabejotinai vienas svarbiausių vestuvių planavimo etapų. Skaityti daugiau »
Nauja vieta švęsti
Pavilnio regioniniame parke, šalia miesto centro, duris atvėrė naujas, prabanga ir svetingumu alsuojantis restoranas „Batoras“. Tai du, klasikinės architektūros, dviejų aukštų pastatai, kuriuose tiek išorėje, tiek viduje vyrauja šviesios pastelinės spalvos, elegantiška stilistika, sudaranti jaukios vilos įspūdį. Tai vieta, norintiems surengti vestuvių pobūvius ar šventinius renginius įvairiausiomis progomis. Skaityti daugiau »
Viskas, ko reikia Jūsų gražiausiai šventei! („Crowne Plaza Vilnius“ viešbutis, Vilnius)
Aukščiausios klasės keturių žvaigždučių viešbutis „Crowne Plaza“ Vilnius miesto centre, šalia vieno didžiausių parkų – Vingio parko kviečia Jus švęsti gražiausias gyvenimo šventes. Skaityti daugiau »
„Vilnius Grand Resort”  – leiskite mums pranokti Jūsų lūkesčius ir įgyvendinti visas Jūsų idėjas
„Vilnius Grand Resort” renginių aptarnavimo komanda padės Jūsų šventės viziją paversti įspūdingu renginiu. Ar planuojate šventę dviems, ar pobūvį 500 svečių – drąsiai patikėkite savo idėjas mūsų profesionaliems darbuotojams, kurie užtikrins sklandžią renginio eigą bei pasirūpins net ir smulkiausiomis detalėmis. Skaityti daugiau »
„Vakaris Vilnius“ pramogų salė - viskas, ko reikia Jūsų šventei!
Pramogų salė „Vakaris Vilnius“ kviečia rengti ypatingus šventinius vakarus, oficialias įmonių šventes, privačius vakarėlius. Skaityti daugiau »
Kas svarbu organizuojant pobūvį?
Žinoma, jog skanus maistas! O kas svarbu norint išsirinkti tinkamą tiekėją, kuris pagamintų skanų maistą? Žinoma - atsiliepimai. Patenkintų klientų atsiliepimai - ženklas, kad galima pasikliauti maisto tiekėju. Skaityti daugiau »
Vertinantys patirtį, grožį ir kokybę, svarbiai progai atšvęsti renkasi kavinę „VIS–A–VIS“ (Vilnius)
Kavinė „Vis-A-Vis" savo ištikimus ir naujus klientus, profesionaliu darbu ir nuoširdžiu dėmesiu džiugina jau 14-tus metus. Skaityti daugiau »
Festina Lente! Skubėk lėtai, švęsk linksmai!
Vilnius – kosmopolitiškas miestas. Judrus, gyvas, permainingas… Kiek žinote vietų Vilniuje, kuriose būtų galima pajusti, kad Jumis rūpinasi? Centrinėje miesto gatvėje įsikūręs restoranas Salvete city. Šis restoranas – šeimos restoranas. Kiekvienas sprendimas aptartas šeimos taryboje, išgrynintas ilgus metus dirbant restoranų versle. Čia užsukę visada būsite šiltai sutikti, pajusite malonią namų aurą, o išėję visada būsite laukiami vėl. Skaityti daugiau »
Sustabdykite laiką švęsdami restorane „Barcelona“ (Vilnius)
„Čia sustoja laikas, dingsta miesto šurmulys ir lieka tik nenumaldomas troškimas dar kartą sugrįžti...“ - tokius žodžius sutinkame tik atvertę restorano „Barcelona“ valgiaraštį. Skaityti daugiau »
Jaukios šventės restorane „Esse“ (Vilnius)
Ieškote išskirtinės vietos pobūviui ar furšetui? Jūsų švente pasirūpins „Esse“ kolektyvas. Restoranas yra patogioje vietoje – pačiame centre, Gedimino pr. 50, prie „Vagos“ knygyno. Skaityti daugiau »
Tradicinės ir moderniosios marokietiškos virtuvės restoranas „Maghrib“  - puiki vieta švęsti Jūsų šventes
Nedidelėje restorano erdvėje pavyksta sukurti jaukią ir šiltą atmosferą. Jei visi nori susėsti prie stalo – restoranas talpina iki 25 žmonių, jei tai furšetinio tipo renginys - iki 30 žmonių. Skaityti daugiau »
Išskirtinė šventė, aukščiausiai esančiame restorane „Paukščių takas“
Paslaugus „Paukščių tako“ kolektyvas be vargo suorganizuos banketą, furšetą ar kitokį pobūvį. Skaityti daugiau »
Naujas restoranas Vilniuje - įvertinkite
„EDO Grill" - tai naujas, neįprastos išvaizdos restoranas, kuris atsidarė visai neseniai 2013-ųjų paskutinį mėnesį. Šis restoranas išsiskiria iš kitų Vilniaus restoranų savo interjeru bei maisto kokybe. Restorano koncepcija buvo ilgai brandinta ir mąstyta, kaip sujungti į vieną vietą skirtingas idėjas: futuristinio stiliaus interjerą su tradiciniais europietiškais patiekalais. Skaityti daugiau »
Pobūviai pagal Jūsų pageidavimus
Pobūvius įvairiomis progomis, ar gedulingus pietus organizuoja daugiau nei 20 metų patirtį, maitinimo ir pobūvių organizavime, turinti kavinė „Svetingumas“, įsikūrusi dviejų aukštų pastate Sostinės naujamiestyje. Skaityti daugiau »
Restoranas-kavinė „Sandra
Geriausia vieta pavaišinti netikėtai atvykusius svečius ir švęsti Jūsų asmenines bei įmonės šventes. Skaityti daugiau »
Kai norisi švęsti - pobūviai kavinėje „Buga“
Ko reikia geram pobūviui? Jaukios erdvės, gero maisto ir malonaus aptarnavimo. Visa tai rasite Vilniuje, Karoliniškių mikrorajone įsikūrusioje kavinėje „Buga“. Skaityti daugiau »
Dievų įkvėptas menas – Indijos virtuvė
Kaip ir pati šalis, Indijos virtuvė pakylėta į dvasinio pasitenkinimo lygį. Apie maistą čia galvojama renkantis, ką valgyti, kruopščiai derinama gaminant ir galiausiai – pateikiant ir valgant. Indiškas maistas pirmiausiai „pasotina“ akis, vėliau uoslę ir tik tada patenkina skonio pojūčius. Skaityti daugiau »
Koks geriausias restoranas Vilniaus senamiestyje?
Vienas seniausių bei žymiausių restoranų Vilniuje, garsus tiek išskirtine maisto kokybe, tiek virtuvės šefų profesionalumu, įsikūręs XVI a. skliautuotuose aristokratiškuose senamiesčio rūsiuose, kur ilgametės tradicijos bei turtinga istorija kalba pati už save. Visoje sostinėje rasime gal tik keletą vietų, kuriose vieningą visumą sudaro autentiška istorinė aplinka, intelektualaus bendravimo atmosfera ir išrankiausią skonį tenkinanti virtuvė. „Medininkai“... Skaityti daugiau »