Gairė: renginiai

Gurmaniškos
Nusibodo žiemos šalčiai? Norisi karščio, įspūdžių ir kažko ypatingo? Tuomet Jums į Pilialaukio alaus namus - restoraną. Čia startavo žiemos įkvėptas kepsnių meniu, kuriuos galima užsigerti firminiu restorano karštu alumi...O didžioji karščio banga, MERGINOS DĖMESIO, čia laukia sausio 20 dieną su Royal Diamonds ir Gelbėtojų šou programa! Skaityti daugiau »
Saulius Urbonavičius Samas: „Mes nukratysim mėsas nuo jūsų kaulų“
„Kodėl aš rugsėjo 12–13 dienomis dainuosiu Vilniaus Kalnų parke? Ir kodėl sutikau tapti festivalio vedėju? Todėl, kad ir po trisdešimties metų atgimęs festivalis „Lituanika“ nėra komercija. Mums visiems reikia atitrūkti nuo buitinių reikalų, nuo pinigų, nuo visko, kas spaudžia, įkvėpti oro ir prasiplėšti marškinius laisvei“, – sako grupės BIX lyderis, Saulius Urbonavičius-Samas. Rugsėjo 12 dieną jis su savo grupe, o 13-ąją su džiazo genijaus Vladimiro... Skaityti daugiau »
Trečiasis Kairėnų vasaros festivalis
Paskutinę kalendorinio pavasario dieną startuosiantis Kairėnų vasaros festivalis jau trečią kartą kvies visus geros muzikos mylėtojus planuoti vasaros sekmadienius ir praleisti juos žalioje salelėje šalia šurmuliuojančio Vilniaus – VU Botanikos sode. Skaityti daugiau »
Kovo mėnesio renginiai viloje
Kovo 1-ąją viloje "Dubgiris" nuolaidos ir vaišės pasitinkant pavasarį, o nuo kovo 2 dienos visą savaitę karštos, kvapnios, energijos suteikiančios arbatos puodeliu galėsite mėgautis nemokamai! O Kovo 7-ta ir 8-ta viloje "Dubgiris" visas dėmesys, gėlės ir gyva muzika moterims. Skaityti daugiau »
Turkija, Libanas, Prancūzija ir Lietuva... Kultūrų įvairovė vienoje scenoje
„Gera Muzika Gyvai“ yra nuo 2006 m. veikianti ne pelno siekianti organizacija, kuri savo šiltais koncertais Lietuvos gyventojus pažindina su world muzikos stiliumi – šiuolaikine muzika, apjungiančia tradicijas, dabartinio žmogaus jausmus ir pomėgius. Šį pavasarį organizacija kvies pasinerti į Šiaurės Amerikos, Artimųjų Rytų, Viduržemio regiono ir lietuviško folkloro skambesius. Skamba neįtikėtinai? Tačiau organizacija žada parodyti, kad skirtingų regionų ir... Skaityti daugiau »
Muzikiniai vakarai Viloje „Dubgiris“!
Sausio 30 dieną Vila "Dubgiris" lankytojai kviečiami į linksmą gyvos muzikos vakarą su grupe „Liuks“. Vakaro svečiai laukiami nuo 19 val. Augusto Petkaus gyvai atliekamos saksofono melodijos skambės vakarienės metu. Skaityti daugiau »
XII Bistrampolio festivalis prasideda
Bistrampolio festivalis buvo pradėtas rengti 2003 m. siekiant Bistrampolio dvare išsaugoti ir atgaivinti istorinį Lietuvos paveldą bei populiarinti dvarų kultūrą. Tai nuolat augantis sėkmingas projektas, kasmet sutraukiantis vis daugiau klausytojų. Festivalio koncertai vyksta dvaro žirgyne, kuriame įrengta erdvi koncertinė erdvė, kartais – dvaro parke. Koncertinė programa įvairi: klasika, džiazas, įvairūs garso, vaizdo, šokio projektai. Klausytojui suteikiama proga... Skaityti daugiau »