Gairė: kur švęsti

Kai meilė nesibaigia Vasario 14d.
Kas sugalvojo, kad Meilės dienos negalima švęsti pavyzdžiui Vasario 17-18 d.? Penktadienį, po darbų, su savo mylimiausiais žmonėmis lėkti prie jūros - pripažinkite tai, ko gero, geriausias pasirinkimas. Šiemet atsidaręs, bet jau tapęs vienu populiariausių, Palangos restoranas "4" kviečia vasario 17 d. į stilingą ir skoningą meilės šventę, o vasario 18d. į tekilų degustaciją! Skaityti daugiau »
Romantiška vakarienė su saksofono muzika
Restoranas Pilialaukis - tikri įsimintinų renginių organizavimo ekspertai. Jauki aplinka, įdomus valgių ir gėrimų meniu ir romantiška vakaro programa - viskas Jūsų įsimintinam Valentino vakarui. Na, o nusprendę pratęsti šventę ir savaitgalį - užsukite, čia stogas kilnosis nuo grupės "16Hz" muzikos ir šokių. Skaityti daugiau »
Romantiška Šv. Valentino dienos vakarienė
Skubėkite rezervuotis vietsa Vasario 14 d., ypatingai meilės vakarienei Naručio viešbučio restorane, skambant romantiškoms gitaros melodijoms. Skaityti daugiau »
Sutikite Valentino dieną Palangoje
Viešbutis „Gabija“ laukia Jūsų sugrįžtant į Palangą pasitikti romantiškiausią metų šventę kartu. Visi dalyviai su išankstinėmis vakarienės rezervacijomis dalyvaus konkurse, kuriame turės galimybę laimėti viešbučio “Gabija” įsteigtus prizus: Nakvynė dviems asmenims viešbutyje “Gabija” su pusryčiais ir rytiniu apsilankymu SPA centre, 2 x apsilankymai sveikatingumo centre dviems. Skaityti daugiau »
Naujųjų metų sutikimas restorane “Paukščių takas”
Pasitikite naujuosius padebesiuose! Televizijos bokšte įsikūrusiame restorane "Paukčių takas", Jūsų lauks šventinė programa su gyva muzika ir specialiai naujiesiems paruoštas šventinis meniu. Skaityti daugiau »
Įmonių renginiai ir vakarėliai Grey restorane
Įmonės šventei rinkitės modernią erdvę Vilniaus širdyje su vaizdu į Katedros aikštę. Grey restorane vienu metu gali švęsti iki 200 svečių, kiekvienai šventei meniu derinamas individualiai. Jūsų patogumui įrengtos privačios salės, naujausia video ir audio įranga. Skaityti daugiau »
Šventės ir pobūviai nuo 1 iki 1000 žmonių
Restoranas “Pilialaukis” unikalus savo didžiulėmis erdvėmis, kuriose vienu metu gali švęsti iki 1000 žmonių, prie restorano, svečių patogumui, įrengta didžiulė mašinų stovėjimo aikštelė. Profesionali, didelę patirtį turinti, virėjų ir padavėjų komanda užtikrins nepamirštamos Jūsų šventės akimirkas, erdviose restorano salėse galima organizuoti siautulingus šokius svečiams, kelios pobūvių salės turi židinius. Skaityti daugiau »
Šventės Trakuose, po kurių visi aikčios
Norite, kad svečiai dar ilgą laiką po šventės aikčiotų dėka geriausių prisiminimų? Tuomet šventei rinkitės ant ežero kranto įsikūrusį restoraną ARGO. "Mūsų užduotis – paversti jūsų šventę nepamirštama. Ruošiame kulinarinius šedevrus ne tik furšetams ir banketams, tačiau ir kitoms šventėms – vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams. Nesvarbu, ar planuojate asmeninę šventę ar verslo renginį – maitinimo dalį palikite mums!" - užtikrintai teigia ARGO komanda. Skaityti daugiau »
Švęskite netradiciškai, originaliai ir skaniai - korėjietišame restorane Korean Taste
Korėjiečių kultūroje viskas sukasi apie maistą, tad Taste restorane galėsite paragauti patiekalų, apie kurių egzistavimą net nežinojote. Restoranas - puiki vieta stilingai šventei nedidelėms kompanijoms (visas restoranas apie 50 žm., jei tik II-as aukštas apie 20-25 žm.), norinčioms paminėti įmonių vakarėlius, draugų susibūrimus, gimtadienius ar kitas šventes. Skaityti daugiau »
Vasaros šventės su Karališka kibinine
Jonines švęskite „Karališkoje Senojoje Kibininėje“ su grupe „Allegretto“. Vasara- įvairių švenčių metas. Prabangi aplinka, karališkas aptarnavimas ir profesionalai dirbantys virtuvėje. Norite švęsti tokioje vietoje? Apsilankykite „Karališkoje senojoje kibininėje” ir palikite šiuos rūpesčius mums… Skaityti daugiau »
Jūsų gyvenimo pobūvis „IDW Esperanza Resort“
„IDW Esperanza Resort“ restoranuose galite rengi įvairias šventes, patyrusi komanda padės paruošti specialų meniu, parinkti gėrimus bei suderinti kitas detales. „IDW Esperanza Resort“ rezidencijoje taip pat organizuojami įvairūs verslo susitikimai ir konferencijos, kurių metu bus pasirūpinta būtiniausia įranga bei renginio vaišėmis. Skaityti daugiau »
Patikėkite šventinius rūpesčius restorano
Šventės – ne tik puiki galimybė pailsėti, pabendrauti su artimaisiais ir draugais, bet kartu ir mažas galvos skausmas – kur, kada ir kaip? Savo ilgamete sėkminga patirtimi galime Jums padėti – mes pasirūpinsime šiais klausimais, o Jūs tiesiog mėgaukitės savo švente. Skaityti daugiau »
Svetingumo kompleksas
Svetingumo kompleksas "Monte Pacis" įkurtas istoriniuose svečių namuose, kuriuos sau ir savo svečiams pastatydino LDK Kancleris Kristupas Žygimantas Pacas. Pavadinimas "Monte Pacis" reiškia taikos kalną, o svetingumas paminėtas tikslingai – tai visuotinai priimta kasdienė tradicija džiaugsmingai ir rūpestingai elgtis – APSIEITI - su svečiu. Pristatome Jums galimybes švęsti, organizuoti renginius ar ilsėtis unikalioje aplinkoje. Skaityti daugiau »
Sukurkite linksmas šventes su „Šeduvos malūnu“
Įmonės kviečiamos surengti šventinį vakarėlį savo darbuotojams „Šeduvos malūne“, kuriame gali dalyvauti iki 200 svečių. Naujuosius Metus taip pat sutikite čia. Vakarą ves šmaikštuolis Darius Balčiūnas (Pylipukas), vakaro muzika džiugins gyvo garso grupė „Crazy Crow“, kuri koncertuose lydi dainininką Gytį Paškevičių. Vakaro eigoje laukia daug netikėtumų, dovanėlių, žaidimų, fejerverkai. Skaityti daugiau »
Dievų įkvėptas menas – Indijos virtuvė
Kaip ir pati šalis, Indijos virtuvė pakylėta į dvasinio pasitenkinimo lygį. Apie maistą čia galvojama renkantis, ką valgyti, kruopščiai derinama gaminant ir galiausiai – pateikiant ir valgant. Indiškas maistas pirmiausiai „pasotina“ akis, vėliau uoslę ir tik tada patenkina skonio pojūčius. Skaityti daugiau »
Koks geriausias restoranas Vilniaus senamiestyje?
Vienas seniausių bei žymiausių restoranų Vilniuje, garsus tiek išskirtine maisto kokybe, tiek virtuvės šefų profesionalumu, įsikūręs XVI a. skliautuotuose aristokratiškuose senamiesčio rūsiuose, kur ilgametės tradicijos bei turtinga istorija kalba pati už save. Visoje sostinėje rasime gal tik keletą vietų, kuriose vieningą visumą sudaro autentiška istorinė aplinka, intelektualaus bendravimo atmosfera ir išrankiausią skonį tenkinanti virtuvė. „Medininkai“... Skaityti daugiau »