Restoranų ir kavinių naujienos: Europos virtuvė

Teisingas maistas ir tikras alus
Ko gero visi pravažiuojantys Vilnius-Trakai keliu jau puikiai žino restoraną „Pilialaukis“. Tai legendinių „Alaus namų“ antrasis restoranas. Dar nebuvote – patikėkite, tai vieta į kurią verta specialiai atvažiuoti tuos keliolika kilometrų už Vilniaus, ir paragauti iš sezoninių ir Lietuvos smulkiųjų ūkininkų produktų gaminamų patiekalų, išdegustuoti virš 40 rūšių alaus ir....pasilikti pusryčiams. Skaityti daugiau »
Nauji vėjai ir skoniai Basilico restorane
Restoranas „Basilico“ atsinaujino – gera žinia lankytojams! Laikas grįžti, nes atnaujintas ne tik interjeras, bet ir naujas meniu, o nauja komanda tiek virtuvėje, tiek ir salėje (padavėjai/-os ir administratoriai/-ės) linksma, paslaugi ir profesionali! Skaityti daugiau »
Netradiciškai klasikinis
Jau kelis metus restoranų virtuvėse vienas po kito pučia egzotiniai vėjai atnešantys keistų substancijų, kvapų ir ne visada prigyjančių mūsuose skonių. Pripažinkite, kartais norisi kur nors nueiti ir tiesiog skaniai pavalgyti klasikinių Europos virtuvės patiekalų, nelaužant galvos, kas gi toje lėkštėje patiekta. Nueikite į „White House“. Čia klasikinė virtuvė subtiliai derinama su restorano šefės išmone ir net įprastoje bulvių košėje paslėpti smagūs... Skaityti daugiau »