Gairė: šventiniai pasiūlymai

Kaip švęsti kitaip - netradicinės tradicijos
Iš ko Jums susideda žodis šventė? Pirmos mintys šaunančios į galvą daugeliu – stalas, vaišės, gėrimai, muzika/šokiai, vienas kitas žaidimas, torto dalinimas, išlydint svečius. Tačiau jau seniai vien gausus stalas nebesimbolizuoja gerovės ir svetingumo. Tad kaip atšvęsti iš tikrųjų KITAIP neįdedant labai daug pastangų, tačiau norimą šventės atmosferą susikuriant patiems? Skaityti daugiau »
Skaniausi pyragai šventėms
Planuojate šventinį stalą? Negalite įsivaizduoti žiemos švenčių be skaniausių naminių pyragų ir bandelių bet nebeturite laiko juos kepti? Ir visai nebūtina! Tikrus, naminius, natūralius pyragus, kepa „Pyragainės Šarlota“ šeimininkai, kurių pačių didžiausias jų pomėgis - labai skaniai ir labai kokybiškai valgyti. Skaityti daugiau »
Nauja vieta švęsti
Pavilnio regioniniame parke, šalia miesto centro, duris atvėrė naujas, prabanga ir svetingumu alsuojantis restoranas „Batoras“. Tai du, klasikinės architektūros, dviejų aukštų pastatai, kuriuose tiek išorėje, tiek viduje vyrauja šviesios pastelinės spalvos, elegantiška stilistika, sudaranti jaukios vilos įspūdį. Tai vieta, norintiems surengti vestuvių pobūvius ar šventinius renginius įvairiausiomis progomis. Skaityti daugiau »
Pavasario šventiniai pietūs TV bokšte
Praleiskite saulėtą pavasario dieną su draugų kompanija jaukiame TV bokšto restorane „Paukščių takas“! Besigrožėdami Vilniaus miesto panorama skanausite gardžių „Paukščių tako“ patiekalų. Skaityti daugiau »
Degustacinis kovo 11-osios pasiūlymas restorane Žuvinė
Nepraleiskite puikios progos padegustuoti išties patriotiškų patiekalų meniu. Skaityti daugiau »
Kovo mėnesio renginiai Dubgirio viloje
Pavasarį pasitikite Viloje Dubgiris (Mažeikių raj). Kovo 18-ą Dubgirio meniu karaliaus Italija, o scenoje atlikėjas Mino. Skaityti daugiau »
Patikėkite šventinius rūpesčius restorano
Šventės – ne tik puiki galimybė pailsėti, pabendrauti su artimaisiais ir draugais, bet kartu ir mažas galvos skausmas – kur, kada ir kaip? Savo ilgamete sėkminga patirtimi galime Jums padėti – mes pasirūpinsime šiais klausimais, o Jūs tiesiog mėgaukitės savo švente. Skaityti daugiau »
Gyvenimui su prieskoniais
Ar Jums kada buvo, kad užsisakius patiekalą restorane jaustumėt, kad kažko trūksta? Ne druskos ar pipirų, bet Jūsų mėgstamiausio prieskonio, egzotiško aromato ar pikantiškos aštrumėlės? Ar kada valgydami kelionėje ar išvykoje pagalvojote – velnias, jei po ranka turėčiau laiškinių česnakų ar žiupsnelį jelapeno pipirų – maistas būtų tobulas? Sprendimas yra! Išmaniosios prieskoninės. Skaityti daugiau »
10 TAIP vestuvių fotosesijai restorane, viešbutyje ar sodyboje
Vestuvių fotosesija – individualus, labai asmeniškas ir netgi intymus procesas, kurio kūrime dalyvauja ne tik fotografas, bet ir patys jaunavedžiai. Dažnai itin daug pastangų skiriama tos vienintelės, gražiausios vietos svajonių fotosesijai paieškoms. „Vis dėlto tai nėra vienintelis ir teisingiausias sprendimas. Vieta, žinoma, svarbi, bet vestuvių fotografijoje patys svarbiausi objektai yra laiminga nuotaka ir jaunikis. Skaityti daugiau »
Šventiniai Šv. Velykų pietūs restorane „Telegrafas“
Šv. Velykų sekmadienį, balandžio 5 d., praleiskite „Kempinski Hotel Cathedral Square“ restorane „Telegrafas“ ir mėgaukitės puikiu šventinių patiekalų bufetu, putojančiu šampanu, gyva muzika bei pramogomis Jūsų mažiesiems. Skaityti daugiau »
Mažos karališko miesto vestuvės
Vilniaus širdyje, šalia Katedros! Kam ieškoti Dvaro užmiestyje, kai jį gali rasti Vilniaus miesto širdyje! Kviečiame restorane „Dvaras“ švęsti savo mažas Karališkas miesto Vestuves. Salės: Didžioji salė - iki 30 asmenų, furšetas iki 40 asmenų bei Apvalaus stalo salė iki 12 asmenų. Banketas nuo 120 Lt/asm. su gėrimais, furšetas nuo 90 Lt/asm. su gėrimais. Skaityti daugiau »
Pirmasis restorano MONTE PACIS gimtadienis
Vos prieš metus Pažaislio vienuolyne duris atvėrė Svetingumo kompleksas MONTE PACIS. Metai netruko prabėgti atnešdami iššūkių, džiaugsmų ir, svarbiausia, gausėjantį būrį svečių, kuriuos vadiname savo draugais. Tad 2014 gegužės 13 d., (antradienį) 20 val. Kviečiame Jus į Svetingumo komplekso MONTE PACIS pirmojo gimtadienio paminėjimą Karietų aikštėje. Jei lis, persikelsime į vidų. Skaityti daugiau »
„Kavos banko“ naujiena – „Pavasario lauktuvių“ kava
„Kavos bankas“ tęsia kolekcinės kavos kūrimo tradiciją ir pavasario proga sukūrė bei išleido nedidelį šventinės kavos „Pavasario lauktuvės“ tiražą. Įdomu tai, kad pakuotei pavadinimą bei tekstą sukūrė „Kavos banko“ gerbėjai. Tai unikali dovana sau bei artimiesiems. Skaityti daugiau »
Sukurkite linksmas šventes su „Šeduvos malūnu“
Įmonės kviečiamos surengti šventinį vakarėlį savo darbuotojams „Šeduvos malūne“, kuriame gali dalyvauti iki 200 svečių. Naujuosius Metus taip pat sutikite čia. Vakarą ves šmaikštuolis Darius Balčiūnas (Pylipukas), vakaro muzika džiugins gyvo garso grupė „Crazy Crow“, kuri koncertuose lydi dainininką Gytį Paškevičių. Vakaro eigoje laukia daug netikėtumų, dovanėlių, žaidimų, fejerverkai. Skaityti daugiau »
„Europa Royale Hotel Kaunas“- vieta Jūsų šventei!
Galime pasidžiaugti, sukaupę didelę patirtį aptarnaujant tiek aukščiausio lygio renginius, tiek paprastas, kuklias šventes. Skaityti daugiau »
Spalvingos ir skanios šventės restorane „Esse“
Artėjant gražiausioms metų šventėms, restorane „Esse" rengiami Kalėdiniai įmonių ir privatūs vakarėliai bei pobūviai: pagal Jūsų pageidavimus sudarysime šventinį meniu pasiūlymą ir suderinsime Jūsų šventės aptarnavimo detales. Skaityti daugiau »
Švęsk gimtadienį restorane „Medininkai“!
Ar kada svajojote pasijusti XVIII amžiaus aristokratu? Vienas seniausių restoranų Vilniuje „Medininkai“, gali Jums pasiūlyti šią galimybę. Atvykite pas mus su savo draugais, artimaisiais (iki 12 asmenų) ir mes viskuo pasirūpinsime. Skaityti daugiau »