Restoranų ir kavinių naujienos: Argentiniečių/Argentinos virtuvė

Pasimatymas su geru kepsniu
Yra net keletas vietų Vilniuje, kur galima gauti...mmm..gerą steik'ą. Bet ne visose vietose sužinosite apie savo kepsnį daugiau negu apie savo pasimatymo porą! El Gaucho Sano apie savo kepsnius žino ir Jums papasakos viską: kur gimė, kaip augo, kuo ypatingas buvo brandinimas. Galite ir neskaityti straipsnio toliau, tiesiog lėkite į Pilies gatvę ir turėkite geriausią pasimatymą! Skaityti daugiau »
Naujas savaitės meniu restorane „El Gaucho Sano“
Lotynų Amerikos virtuvės gerbėjams bei kokybiškų kepsnių žinovams ir fanams restorano „El Gaucho Sano“ pristatinėti nereikia: ištikimi klasikai – kokybiškiems, solidžių porcijų kepsniams, gaminamiems ant gyvos ugnies. Kas savaitę (o kartais ir ilgiau, kai lankytojai labai pamėgsta naujovę) čia atnaujinami specialūs virtuvės pasiūlymai. Šią savaitę ragaukite pavasarines Primavera naujienas: jautienos išpjovos kepsnį, jūros gėrybių sriubą, šviežių... Skaityti daugiau »
Konservatyvūs kokybei – naujoviški pagal poreikį
Lotynų Amerikos virtuvės gerbėjams bei kokybiškų kepsnių žinovams ir fanams restorano „El Gaucho Sano“ pristatinėti nereikia: ištikimi klasikai – kokybiškiems, solidžių porcijų kepsniams, gaminamiems ant gyvos ugnies. Tačiau restoranas lojalių lankytojų vertinamas ne tik už tai, o ir už profesionalų dėmesį. Pradedant nuo išskirtinai kokybiško aptarnavimo, baigiant lankytojų lūkesčių išpildymu: restorane jau galima ragauti mažesnes (moteriškas) kepsnių... Skaityti daugiau »
„El Gaucho Sano“ restorane - tango su E.Chimeneso ir dėmesys šeimoms
Sočiais mėsos didkepsniais garsėjantis argentinietiškas restoranas „El Gaucho Sano" linksmintis kviečia argentinietiško tango ritmu. Penktadieniais ir šeštadieniais restorane koncertuos Eduardo Gimenez. Tuo tarpu sekmadienį restoranas skelbia šeimos diena! Skaityti daugiau »
Norite pajusti argentinietišką dvasią?
Toli keliauti nereikės – Vilniaus senamiestyje, modernaus bei jaukaus viešbučio „Atrium“ rūsyje, jaukus argentiniečių restoranas „El Gaucho Sano“… Skaityti daugiau »
Vieta, kur vegetarai gailisi, kad nevalgo mėsos
Prisipažinsiu, kuomet kolegė pasakė, kad vienintelė vieta, kur galima drąsiai vestis pietų iš užsienio atvykusius draugus Vilniuje yra „El gaucho sano“, pagalvojau, kas ten gali būti tokio ypatingo. Šiandien jau praėjo savaitė po apsilankymo šiame argentiniečių restorane, bet prisiminus ragautus patiekalus vis dar tįsta seilė ir jau baigiu pamiršti apie idėją nevalgyti mėsos. Skaityti daugiau »