Gurmanų meniu: idėjos dovanai

Gyvenimui su prieskoniais
Ar Jums kada buvo, kad užsisakius patiekalą restorane jaustumėt, kad kažko trūksta? Ne druskos ar pipirų, bet Jūsų mėgstamiausio prieskonio, egzotiško aromato ar pikantiškos aštrumėlės? Ar kada valgydami kelionėje ar išvykoje pagalvojote – velnias, jei po ranka turėčiau laiškinių česnakų ar žiupsnelį jelapeno pipirų – maistas būtų tobulas? Sprendimas yra! Išmaniosios prieskoninės. Skaityti daugiau »
Praktiška ir originali dovana, kurią galima suvalgyti ar išgerti II
Vakar pristatėme Jums skanias dovanas, kurias galite pagaminti patys. Šiandien antra, dar skanesnė, dozė, skanioms šventėms. Naminiai triufeliai, namų gamybos kava, svogūnų marmeladas ir alaus garstyčios. Skaityti daugiau »
Praktiška ir originali dovana, kurią galima suvalgyti ar išgerti I
Daugeliui šiuo metu didžiausias uždavinys rasti tinkamą ir originalią dovaną Šv. Kalėdoms ar naujiesiems metams. Kruopščiai apgalvoję, ką labiausiai mėgsta potencialus dovanos gavėjas, sumaišę pagrindinius ingredientus su kupinu šaukštu šiltų jausmų – dovanos originalumu ir verte pralenksite visus kitus. Pristatome savo rankomis gamintos dovanos, iš virtuvės. Skaityti daugiau »