Restoranų ir kavinių naujienos: vaikų maitinimas

Lietuvoje atsirado pirmieji draugiški mažyliams restoranai
Kaip atpažinti tėveliams su mažais vaikais pritaikytus restoranus? Socialinės atsakomybės projekto „Draugiškas mažyliui“ iniciatyva, pirmieji vienuolika Lietuvos restoranų bei kavinių pasipuošė informaciniu skiriamuoju ženklu, padedančiu tėveliams atpažinti jiems ir jų mažosioms atžaloms draugiškas vietas. Projekto partneriais tapo restoranai, siūlantys išskirtinius patogumus šeimoms su vaikais. Skaityti daugiau »
Tėvai su savo atžalomis galės rinktis draugiškus mažyliams restoranus
Lietuvoje tėvai su mažais vaikais susiduria su problema, jog ne visos viešo maitinimo įstaigos yra jiems „draugiškos“. Siekdami tėvams palengvinti draugiškų mažyliams restoranų paieškas, socialinės atsakomybės projekto „Draugiškas mažyliui“ iniciatoriai sudarinės Lietuvos draugiškų restoranų sąrašą. Šios iniciatyvos partnerėmis bus kviečiamos tapti visos Lietuvos viešojo maitinimo įstaigos, atitinkančios svarbiausius vertinimo kriterijus bei pasiruošusios... Skaityti daugiau »
Vaikų gimtadienius nuo šiol galite patikėti AULAI
Siūlome surengti nepakartojamą gimtadienio ar krikštynų šventę savo mažiesiems šeimoms nariams restorane AULA. Galime organizuoti spektakliukus, kūrybines popietes vaikams, pasakų sekimo vakarus, muzikines programėles, pakviesti įvairius personažus įkūnijančius vedėjus. Skaityti daugiau »
Sveikesnis meniu vaikams
Kiekvienais metais viso pasaulio šefai vardindami pagrindines restoranų tendencijas pabrėžia ypatingą dėmesį vaikų mitybai. Peržvelgus Lietuvos restoranų vaikiškus meniu peršasi išvada, jog Lietuvos šefai turi savo požiūrį į sveikatą. Tačiau yra Vilniuje vietų, kur vaikų meniu nerasite "bulvyčių fri" su dešrelėmis ir picos. California gourmet - mažiesiems gurmanams. Skaityti daugiau »