Restoranų ir kavinių naujienos: žuvis

Jūros gėrybių sezonas Brasserie de Verres en Vers
Dievinate kokybiškas jūros gėrybes ir šviežią žuvį? Žinojote, kad austrės, midijos, kai kurios žuvys, lygiai kaip ir daržovės ar vaisiai turi savo sezoną, kuomet yra šviežiausios ir skaniausios? Toks sezonas vertas jį švęsti su geriausiais patiekalais. 20 dienų Brasserie de Verres en Vers kviečia Jus ragauti ypatingą, sezoninį jūros gėrybių ir žuvies meniu. Skaityti daugiau »
Kas bendro tarp tradicinės Lietuvos pamario žuvies ir itališkos virtuvės?
Šviežios žuvies patiekalų restoranėlis, įsikūręs Juodkrantėje ant marių kranto, yra šeimyninis žvejų šeimos verslas, sėkmingai veikiantis ir lankytojų pamėgtas jau daugiau nei dešimtmetį. Pakalbinti šeimininkai dalinosi veiklos subtilybėmis. Skaityti daugiau »
Viloje „Dubgiris“ – žuvies savaitė, o spalio 16 d. - degustacinė vakarienė kartu su šefu
Nuo spalio 12 d. iki 18 d. Vilos “Dubgiris” Pobūvinėje Jūsų laukia specialus meniu, kuriame rasite naujus virtuvės šefo ieškojimus. Šįkart siūlome ragauti įvairių patiekalų iš žuvies. Skaityti daugiau »
Užupyje įsikūręs restoranas „Užupio klasika“ kviečia paragauti patiekalų iš šviežios žuvies
Kiekvienas užsukęs į "Užupio klasiką" žavisi restorano interjeru, jaukia aplinka, bei maloniu aptarnavimu. Restoranas atsakingai žiūri į žuvies mėgėjus, tad tiekia patiekalus tik iš šviežiausios žuvies. Paskambinkit į restoraną ir sužinosit, kokią žuvį tą dieną "pagavo" "Užupio klasika". Skaityti daugiau »
Lietuvių mitybos įpročiai kinta – vis dažniau kiaulienos kepsnį keičia žuvis
Mitybos įpročiai net 25-30 proc. lemia sveikatą, bet Vilniaus universiteto medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos instituto medikų atlikto tyrimo duomenimis, tik penktadalis Lietuvos gyventojų rinkdamiesi maistą galvoja apie jo naudą organizmui. Tiesa, situacija pastaruoju metu gerėja: patiekalų pardavimo analizė rodo, kad įprastą lietuvišką stalą užkariavusius mėsos patiekalus restoranuose vis dažniau keičia žuvis ir jūros gėrybės. Skaityti daugiau »
Tikriems žuvies mėgėjams, tikras žuvies restoranas Vilniuje
Vilniuje neseniai duris atvėrė naujas, vienintelis mieste žuvies restoranas „Žuvinė“, įsikūręs pačioje senamiesčio širdyje – Vilniaus Rotušėje. Skaityti daugiau »