Senoji kvorta

Virtuvė: Lietuvių
Kategorija: KAVINĖS, BARAI
Adresas: Respublikos g. 4, TELŠIAI
Telefonas: (8 444) 51266
El. paštas:
  ( 2.4 / 5 )
Viso įvertinimų: 17

Atsiliepimai apie „Senoji kvorta“

Viso atsiliepimų: 17. Vidutinis vertinimas: 2.4 iš 5.
as
sveikinu, kad neišpizzėjote, o grįžote prie senų lietuviškų patiekalų, gėrimų (turiu minti-,,Benediktiną").
austeja
laba diena ar per jonines dirbate ????

as
valgykla - geri lietuviški gėrimai Krupnikas, Benediktinas seniai išnyko, meniu liko Starka, bet tikrovėje ir to nebėra. Angliško samagono - wiski prisiragavau užsienyje, norėjosi kažko lietuviško, deja. Ilsėkitės ramybėje!!!!
Rokas
Darbo reikalais tenka keliauti bei pietauti įvairiose užeigose, tačiau retai kur galima surasti puikų kainos ir kokybės santykį. „Senoji Kvorta“ maloniai nustebino, gaila, jog ji ne Kaune :)
Skanaus ;)
None
Maistas pigus ir daug taciau nekoks. Muzika tragiska diena ateje zmones su seimom uzkast turi klausyt svelniai tariant kosmoso. Padavejos susiraukusios net nemalonu kai tokia aptarnauja. Vienintelis geras dalykas tai is dalies idomi aplinka taciau reiketu atsikratyt tu ryskiai svieciancu kalnapilio reklamu ir baro taip ryskiai neapsviest. Visiskai nedera prie bendro vaizdo. Visumoje 1 zvaigzdute uz gera mikrobange. Nors karstai maista pasildo :)
mergaite
man tai valgykla ir tiek,jaunimui reik kaviniu normaliu.Aplinkui sukinejasi su ziurstais kazkokios katilu direktores:(tikra valgykla,o kotletu prisivalgom ir namie:))))
mergaite
----
Skanus maistas, puikus aptarnavimas.
usa
ko jus tep visi varot ar tep jau bloga ten yra?
riebalas
Labutis Telsiai,nors as ir riebalas,bet valgyt tauku nesinori:(fuj fuj fuj....gal zemaiciai nutuke visi?atvaziuokit i Kauna,zinosit kas yra tikra virtuve>
ATSITIKTINIS ASMUO
MAN TAI VISAI NIEKO... mAISTAS SKANUS, O IR PATEIKIAMAS GRAŽIAI.nA, GAL ŠIEK TIEK NIŪROKA APLINKA .
klijentas
neteisybe viskas faina ir skanu
Morka
Gaila,kad paciam miesto centre tokia kavine(taip ji nori vadintis):)Net virejos pasiulymas 5 Lt,keistoka,tik uz 5???Nejaugi tiek moterys tekainuoja?Nu vyram uzeit gal ir nieko???:)))Bet Vyrai laikykites,juk Jus dar ir moterym reikalingos!!!!Personalas slepkites(cia tarp kitko)
Morka
sara
tikrai nevertas ne vienos zvaigzdutes.buvo tuscia kavine uzsakyma atnese po puses valandos ,tai yra karstus o sriuba kazkodel pamirso . jei ka telsiuos vienas baras ir tera tokios neaiskios orentacijos
vireja
neverta ne vienos zvaigzdutes:( kolektyvas koks!:)tragedija,aptarnavimas siaubingas:(maistas tik gyvuliukam
tadys
nieka gera ten istikruju :DD bet taij gali nuvaryti jei niekur niekur nevyksta nieks ... bet leva
Vardas*: El. p.: Vertinimas:
Atsiliepimas*:
Skaityti atsiliepimus (17) Taisyklės ir atsakomybė