Užupio klasika

Virtuvė: Europos
Adresas: Užupio g. 28, VILNIUS
Telefonas: +370 (5) 2153677
El. paštas:
Užupio klasika
  ( 4.6 / 5 )
Viso įvertinimų: 153

Atsiliepimai apie „Užupio klasika“

Viso atsiliepimų: 153. Vidutinis vertinimas: 4.6 iš 5.
Agnieška
Užupio klasikoje šventėme dukrytės krikštinas, svečiai liko sužavėti. Maistas skanus, jauki aplinka, nepriekaištingas aptarnavimas. Dėkojame!
Rima
Vertiname žvaigždutėmis neabejodami! :)
Rima
Nuostabus restoranėlis senamiestyje mielam, jaukiam pasibuvimui su labai skaniu maistu ir puikiu aptarnavimu. Gražiausi prisiminimai iš mūsų šventės "gurmaniškosios dalies" pas jus 2016 m. liepos 7 d. :) Šventiniai pietūs buvo tiesiog fantastiški, ačiū ir dar kartą ačiū! Gera dislokacinė vieta, istoriją liudijantis pastatas ir interjeras, aristrokratiškas bendravimas su klientais, adekvačios kainos. Rekomenduojame visiems, vertinantiems klasiką, ramybę ir kokybę. Gražių artėjančių švenčių, sėkmingų darbų ir patenkintų klientų!!!
Pagarbiai
Rima ir Linas, "Ducky Done"
Julija
Uzupio Klasikoje sventem dukreles krikstynas. Likom begalo patenkinti jaukia vieta ir labai skaniu maistu! Labai Aciu!
Julija
Uzupio Klasikoje sventem dukreles krikstynas. Likom begalo patenkinti jaukia vieta ir labai skaniu maistu! Labai Aciu!
Natalija
Labas rytas Stasys,

Noreciau padekoti Jums uz vakarykscia svente. Mes nuostabiai atsventem gimtadieni Jusu restorane.
Dar noreciau pamineti jog aptarnaujantis mus vyras ( deje nezinau vardo) padare viska kad mes jausmemes patogiai. Dirbo greitai, demesingai ir profesionaliai.
Manau Jis tikrai vertas padekos!
Butinai dar pas Jus sugrisime.

Iki malonaus,
Danguolė
Jauki ir rami vieta mažai draugų arba namiškių susibūrimams.Malonu bendrauti su šeimininku užsakant pobūvį. Maistas skanus. Iškilmingam pobūviui trūko tik mažos detalės - medžiaginių servetėlių.
Kęstutis
Švenčiau "Užupio klasikoje" savo jubiliejaus dalį nedidelėje artimiausių draugų (su antrom pusėm:)kompanijoje. Praėjo puikiai, respektuks šiam kameriniam restoranėliui. Viskas puiku - nuo organizacinių iki gastronominių klausimų.
Biuro Popierius
Laba diena,

Norėjome padėkoti už gražų gimtadienį, viskas buvo puiku :)
Kaip dėl sąskaitos-faktūros? Ar atvažiuoti pasiimti, ar atsiųsite paštu?
Daiva
Šventėme vyro gimtadienį (2016 04 02), viskas buvo labai gerai - Skanu, jauku, gražiai paserviruota ir pateikta, o padavėjas nuostabus. Rekomenduoju visiems ieškantiems vietos savo šventei.
Bronius
Pradesiu nuo skanaus maisto: meniu ivairus ir tikrai skanus,taciau noretusi idomesnio patiekalu pateikimo ir formos ir dizaino prasme. Sis faktas traukia kartu kita priezasti-staliukai per mazi, ju yra tik 5 siame restorane, leksciu padeti nera kur.``Klasika``pavadinciau labiau dizaino ir interjero seniena, kurie neatitinka auksto ivertinimo europietisko restaurant`o. Padavejo aptarnavimas negali pavadinti blogu, taciau akivaizdu tai nera profi, tai megejas, nezinantis nei kaip apibudnti vynus nei kaip pareklamuoti firminius patiekalus.
Su geriausiais linkejimais siekti geriausiu europietisku restaurant`o versle pasiekimu, pagarbiai, Bronius
Andrius
Sveiki, p. Stasy, dar kartelį,

Noriu Jums padėkoti mūsų visų, apsilankiusių šiandien Užupio klasikoje, vardu.
Puikus maistas, puiki atmosfera. Tostus sakė ir tie, kurie keturis mėnesius beveik nekalbėjo :)
Net gruzinai, kurie mano, kad jų virtuvei niekas prilygti negali, liko sužavėti.
Labai tikiuosi, jei aplinkybės leis, pas Jus užsukti dažniau tokiomis ir kitokiomis progomis.

Jei nebeteks šiemet parašyti - gražių, šiltų, prasmingų ir dosnių ateinančių metų.
Linksmų Šv. Kalėdų!

Andrius
Saulius
Likom sužavėti maistas labai skanus. Aptarnavimas labai mandagus ir be priekaištų. Aplinka jauki ir labai klasikinė tikrai duočiau iš 10/10 :)
Audrius Zim
Maistas gardus!
Aptarnavimas mandagus!
Rekomenduoju lankytis pietų ir kitokiu metu, švęsti šventes bei atžymėti progas įvairias.
Olga ir Jevgenij
„Užupio klasikoje“ šventėme savo vestuves. Restorano savininkui norėtume padėkoti už puikiai suorganizuotą šventinę vakarienę. Maistas buvo labai skanus ir gražiai pateiktas, aptarnavimas taip pat buvo labai aukšto lygio. Tikrai pavyko sukurti jaukios šventės atmosferą, tokią, kurios ir norėjome. Likome labai patenkinti. Dar atskirai norime padėkoti už lankstumą ir tai, kad atsižvelgėte į visus mūsų pageidavimus ir net viršijote lūkesčius. Taip pat už tai, kad sąžiningai patarėte dėl maisto kiekių ir kitų organizavimo dalykų.
Apskritai, mūsų nuomone, „Užupio klasikoje“ yra labai geras kainos ir kokybės santykis. Tai puiki vieta organizuoti nedideles šventes ar šiaip skaniai pavakarieniauti.
Su malonumu dar užsuksime į šį restoraną kai busime Užupyje ir rekomenduosime savo pažįstamiems.
Sigita
Liepos 4 d. „Užupio klasikoje“ šventėme vaikučio krikštynas, visiems dalyvavusiems labai patiko - ir maistas skanus, ir aptarnavimas nepriekaištingas. Išties ne kiekvienas restoranas turi tokį subtiliai bendraujantį ir profesionalų padavėją-barmeną. Jautėmės pakiliai gražioje aplinkoje, prie dailiai serviruoto stalo, ragaudami puikius patiekalus. Atskiras dėkui šeimininkui Stasiui, padėjusiam išsirinkti vaišes šventei - viskas buvo ir skanu, ir gražu.
Jei vėl organizuosime mažą šeimos šventę, vėl kreipsimės čia. Sėkmės Jums!
Ieva
Labas rytas,

Noriu padėkoti už puikų priėmimą ir aptarnavimą!
Visi svečiai buvo labai patenkinti, mus aptarnavęs vaikinas buvo labai malonus, virtuvė – puiki!
Dar kartą dėkui J
Tikrai grįšime ir rekomenduosime draugams bei pažįstamiems!
Geros ir gražios dienos.

Pagarbiai
Jolanta
Gerbiami Šeimininkai „Užupio klasikos“ malonu, kad atkreipėte dėmesį į mano atsiliepimą ir atrašėte, nors tai tik vieno žmogaus pasisakymas dėl nusivylimo. Visi kiti atsiliepimai yra geri, o tai dauguma.
1. Dėl avanso, tai jus jo ir neprašėte. Nebuvo kalbos apie tokią galimybę.
2. Neužsiminėte, kad sumažėjus svečių skaičiui ir sulaukus kitų užsakovų užsakymo viso restorano, galime sulaukti iš jūsų neigiamo atsakymo.
3. Mano atsiliepime nebuvote kaltinami.
Sėkmės darbuose
Pagarbiai
Jolanta

Auksė
Laba diena, p. Stasy,

Ačiū labai už skanią vakaronę ir malonų aptarnavimą. Lauksiu sąskaitos su kasos čekiu.

Pagarbiai,


Auksė Glavinskienė
Personalo vadovė
Stasys
Taip gerb. Jolanta.
Jus buvote užsirezervave šventinius pietus.
1.Avansas paliktas nebuvo.
2.Pradžioje pageidavote privatumo , kadangi buvo pakviesta daugiau svečių. Sumažėjus svečių skaičiui iki 8 Jums privatumas netapo aktualus.
3.Tokiu atveju mes turime pilną teisę priimti užsakovus, kurie rezervuoją visą restoraną.
Atsiprašome už nepatogumus, nors savo kaltės šiuo atveju nematau...
Pagarbiai
Jolanta
Teko nusivilti šios įstaigos šeimininkais. Buvome sutarė dėl mažos ir jaukios šventės „Užupio klasikoje“. Pasirinkome šią vietą, nes taip nuostabai ir gražiai atsiliepimuose ją išgyrė kiti lankytojai. Kvietimai svečiams išsiųsti, nerimas dėl šventės aprimo. Likus dviem savaitėms iki mūsų šventės, sulaukėme skambučio. „Užupio klasika“ negali mus priimti ir įvykdyti savo susitarimo dėl šventės, nes gavo kitą pelningesnį pasiūlymą.
kristina sugalskaja
laba diena kokia kaina eina mazdaug asmeniui jei daryti jubilieju(gimtadieni)
Skirmantė
Laba diena, ponas Stasy,

Noriu padėkoti už puikų vakarą Jūsų restorane. Visi susirinkę džiaugėmės, kad jauku, gražu ir skanu (ir steikas pavyko puikiai :).
Sėkmės!
Rima
Be galo ačiū už tai, kad Jūsų dėka mūsų mažytė krikštynų šventė buvo šilta, jauki ir labai skani. Maistas patiko net mūsų išrankiajam jaunuoliui, o aptarnavimas - tobulas: padavėjo tarsi nėra, bet jis atsiranda būtent tada, kai jo reikia.
Didžiausios sėkmės ir – iki pasimatymo!
Katerina
Užupio klasikoje šventėme savo vestuvės artimiausiųjų rate ir likome labai patenkinti restoranu! Dėmesingas aptarnavimas, jauki aplinka ir puikus maistas! Dar kartą didelis Jums ačiū!
Vardas*: El. p.: Vertinimas:
Atsiliepimas*:
Skaityti atsiliepimus (153) Taisyklės ir atsakomybė