Aula

Virtuvė: Europos
Adresas: Pilies g. 11, VILNIUS
Telefonas: +37052687173
El. paštas:
Aula
  ( 4.4 / 5 )
Viso įvertinimų: 42

Aula (VILNIUS)


Skliautuotose, viduramžius menančiose Vilniaus Universiteto ansamblio patalpose restoranas „Aula" po rekonstrukcijos atidarytas vietoje anksčiau buvusios kavinės „Žaltvykslė". Lotyniškai „aula" - ankstyvaisiais viduramžiais - karaliaus pilis; mokslo įstaigos iškilmių ir susirinkimų salė. Esame pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, Pilies gatvėje, tarp Rotušės ir Katedros aikščių. Vasarą veikia veranda Pilies gatvėje ir Vilniaus universiteto istorinis Stuokos Gucevičiaus kiemelis. Rūsiuose yra skliautuota VIP salytė ir Didžioji rūsio menė. 2009 metais restorano rūsyje (vasaros metu vidiniame kiemelyje) įkurtas gyvos muzikos klubas „AULA Blues club", kuris suvienijo džiazo, bliuzo ir dainuojamosios poezijos gerbėjus. Taigi restoranas „AULA" yra ne tik maisto, bet ir muzikos gurmanų mėgstama vieta.

Restoranas „AULA" konkurse "Vilniaus svetingumas 2012" buvo išrinktas svetingiausiu 2012 metų Vilniaus restoranu.

Restorano „AULA" valgiaraštyje tęsiamos senos, nuo 1997 metų susiformavusios restorano tradicijos – išskirtinis dėmesys produktų kokybei ir šviežumui – bei siūlomi nauji maisto produktų deriniai ir jų pateikimo formos. Naujajame meniu yra skatinamas vietinės produkcijos naudojimas, todėl valgiaraštyje lankytojai ras nuorodas į lietuviškus ūkius, su kuriais bendradarbiaujama tiekiant produktus į restoraną. Esame už natūralumą, todėl ir naujieji restorano patiekalai skaninami įvairiomis natūraliomis žolelėmis ir prieskoniais, kurie užima svarbią vietą restorano virtuvėje ne tik gero skonio palaikymui, bet ir sveikesnei mitybai. Visi patiekalai yra gaminami tik iš šviežių produktų, klientui pateikus užsakymą. Taip pat kiekvieną rytą mūsų virtuvėje kepama šviežia duona ir bandelės.

Vertinantiems gerą virtuvę ir nepriekaištingą aptarnavimą restoranas „Aula" organizuoja pobūvius, konferencijas, furšetus, kavos pertraukėles, oficialius pietus, vestuves. Pagal kliento pageidavimus pobūviai gali būti rengiami tiek restorane „Aula", tiek užsakovų pasirinktoje vietoje. Didelius renginius ir pobūvius siūlome organizuoti tik 10 minučių nuo Vilniaus centro esančioje vaizdingoje vietoje, Kairėnų botanikos sode esančiame restorane „AULA". Čia rasite ne tik visiškai naujai atrestauruotas patalpas, dideliems pobūviams tinkamas erdves, bet ir nuostabią gamtą: neaprėpiamą žalių pievų, gėlynų, tvenkinių ir miškų plotą. Ši vieta pasižymi ne tik nepaprastai grynu oru, tyla ir ramybe, bet ir galimybe įdomiai ir naudingai praleisti laiką.

Gražios dienos!

Vardas*: El. p.: Vertinimas:
Atsiliepimas*:
Skaityti atsiliepimus (42) Taisyklės ir atsakomybė

Aula

Taikomos nuolaidos 10%; 15%; 20%
Geografinis orientyras: Senamiestis
Darbo laikas: P. nuo 11:00
A. nuo 11:00
T. nuo 11:00
K. nuo 11:00
P. nuo 11:00
Š. nuo 11:00
S. nuo 11:00
Telefonas: +37052687173
Faksas: +37052687173
El. paštas:
Interneto svetainė: http://aularestoranas.lt
Vietų skaičius: 250
Salių skaičius: 4
Pobūvių salės/vietų skaičius jose: Rūsio menė (60 žmonių), VIP salytė (15 žmonių).
Lauko kavinėje vietų: Vidinis kiemelis (100 žmonių), Pilies gatvė (40 žmonių).
Šokių salė/aikštelė: taip.
Automobilių stovėjimas: miesto parkavimas.
Atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis: taip
Pobūviai taip
Lauko kavinė taip
Dienos pietūs: kompleksiniai pietūs nuo 11:30 val. - 15:00 val.
Verslo pietūs: yra.
Vaikams: yra.
Kondicionavimas: taip
Neįgaliųjų aptarnavimo galimybės: taip
Meniu pateikiamas tokiomis kalbomis: LT; EN, PL, ES.
Yra kepsnių ant grotelių: taip
Prekės ženklai AULA, AULA Blues club.
Renginiai, programa: Ketvirtadienis 20:00 Gyvo garso koncertas
Penktadienis. 20:00 DJ programa
Šeštadienis 20:00 Gyva muzika (akustinė)
Pobūviai (banketai, furšetai, kt.): pobūviai, banketai, furšetai, maistas išsinešti, išvažiuojami maitinimai iki 1000 asm., vestuvės, gedulingi pietūs, turistinių grupių maitinimas.
Paslaugos, produktai: TV, didelis ekranas.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2015-02-06