Raw Inn

Adresas: Vilniaus g. 30, KAUNAS
Telefonas: (8 37) 207631
El. paštas:
Raw Inn
  ( 0 / 5 )
Viso įvertinimų: 0

Raw Inn (KAUNAS)

Raw Inn - žalio, nekaitinto aukštesnėje nei 42° temperatūroje, maisto restoranas, ekologiškų prekių parduotuvė Kauno senamiestyje – Vilniaus gatvėje.

Raw Inn aistra – palaikyti Jus pasirenkant naują sveiko kūno ir proto lygį, harmoniją. Tikslas - dalintis rafinuotu sveiko žalio/gyvo, veganiško gyvenimo skoniu.

Renkantis iš gausybės skirtingų ekologiškų, žalių produktų, Raw inn pristato galimybę pagaminti nesuskaičiuojamą patiekalų įvairovę: nuo paprasčiausių šviežių salotų, sriubų iki traškių javainių, spaghetti makaronų, augalinio sūrio, sveikų picų gurmanams, lazanijos ir net veganiškų mėsainių. Ledų, šokolado ir tortų!

Kad maistingumo koeficientas ir nauda taptų dar didesniais, mes naudojame itin sveiką "super" maistą. Tad kiekvienas patiekalas suteiks Jums energijos, žvalumo, nesijausite apsunkęs. Jis yra skanus, nepakartojamas ir svarbiausiai - gyvas! Žaliavalgiški patiekalai yra išskirtiniai, nes jais galima mėgautis dideliais kiekiais ir pasisotinus vietoj sunkumo, džiaugtis tik didėjančiais energijos resursais ir gera nuotaika. Taip pat, prisotinsite organizmą reikiamais vitaminais, fermentais bei naudingais mineralais.Žalio - gyvo maisto pagalba Jūs atsikratysite antsvorio, išsivaduosite iš susikaupusių toksinų, jausites kupini energijos, atrodysite ir jausites jaunesni, žvalesni.

Raw Inn taip pat siūlo platų maisto ir įrangos, reikalingos žalio maisto gamybai, asortimentą, kurį galite įsigyti restorane arba virtualioje tinklapio parduotuvėje. Raw Inn galite nusipirkti specialiai Jums šviežiai išspausto pieno iš migdolų, makadamijos, lazdyno, žemės ar kitų pasirinktų riešutų, arba kanapių, sezamo, saulėgrąžų bei kitų sėklų.

Kviečiame švęsti gimtadienį, krikštynas, įmonės renginį ar tiesiog pasisedėjimą su draugais. Kiekvienai progai sudaromas individualus meniu. Ir kaip gi šventė be torto? Siūlome gomurį glostančius nekaltuosius tortus, kuriuos galite valgyte be jokio kaltės jausmo, nes juk mūsų komandos išmyluoti tortai gaminami be cukraus, miltų, grietinėles, kiaušinių, mielių. Jokios apgaulės!

Mes ne tik siūlome sveiką - termiškai neapdorotą, gyvą maistą, bet ir organizuojame seminarus, kurių tikslas - supažindinti Jus su gyvybingu ir sveiku gyvenimu, pilnu pozityvių minčių, džiaugsmo ir motyvacijos sveikesniam protui. Prisijunkite prie idėjinio judėjimo link harmoningo, sveiko gyvenimo, nežiūrint ar Jūs esate žaliavagis ar tik besidominantis šia kultūra. Jūs tiesiog galite būti tas, kas rūpinasi savo sveikata.

Vardas*: El. p.: Vertinimas:
Atsiliepimas*:
Taisyklės ir atsakomybė

Raw Inn

Taikomos nuolaidos nėra
Draugiška gyvūnams taip
Geografinis orientyras: Senamiestis
Darbo laikas: P. 10:00-21:00
A. 10:00-21:00
T. 10:00-21:00
K. 10:00-21:00
P. 10:00-21:00
Š. 11.00-21.00
S. 13:00-20:00
Telefonas: (8 37) 207631
El. paštas:
Interneto svetainė: http://www.rawinn.lt
Vyr. virėjas (-a): Monika Dubauskaitė
Vietų skaičius: 30
Salių skaičius: 2
Automobilių stovėjimas: ne
Atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis: taip
Pobūviai taip
Dienos pietūs: 15 lt
Vaikams: Specialus meniu
Renginiai, programa: Kviečiame švęsti gimtadienį, krikštynas, įmonės renginį ar tiesiog pasisedėjimą su draugais. Kiekvienai progai sudaromas individualus meniu. Ir kaip gi šventė be torto? Siūlome gomurį glostančius nekaltuosius tortus, kuriuos galite valgyte be jokio kaltės jausmo, nes juk mūsų komandos išmyluoti tortai gaminami be cukraus, miltų, grietinėles, kiaušinių, mielių. Jokios apgaulės!
Paslaugos, produktai: Veganams skirto maisto (raw) restoranėlis ir krautuvėlė.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2014-12-18